Sobota, 15 Grudnia 2018 - Niny, Celiny, Waleriana

Aktualności

Seniorzy pomogli ująć złodziei 0

Seniorzy pomogli ująć złodziei 2016-10-13 14:09

Mł. insp. Maciej Nestoruk, komendant miejski policji w Poznaniu podziękował seniorom, którzy nie dali się złapać na fałszywego bratanka. Dodatkowo pomogli policjantom ująć naciągaczy.

POZNAŃ Więcej
3 promile., 2 kolizje, 1 zatrzymany 0

3 promile., 2 kolizje, 1 zatrzymany 2016-10-13 12:43

Do policyjnego aresztu trafił 42-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Mężczyzna spowodował kolizję po pijaku i odjechał z miejsca zdarzenia. Kilka minut później znów uderzył w kolejny samochód, który stanął na jego „zygzakowatej” drodze. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Betoniarka w polu 0

Betoniarka w polu 2016-10-12 15:33

Śliska nawierzchnia wystarczyła, aby betoniarka nie utrzymała się na drodze. Swoją podróż zakończyła w polu, przewrócona na prawy bok. Do wypadku doszło w Rozdrażewie. Kierowca trafił do szpitala.

KROTOSZYN Więcej
Ten film jest ogromnym nagromadzeniem znaków zapytania 0

Ten film jest ogromnym nagromadzeniem znaków zapytania 2016-10-12 14:26

MARCIN WOLSKI – jeden ze scenarzystów filmu „Smoleńsk”, dyrektor TVP 2, przyjechał do jarocińskiego kina Echo na premierę filmu o katastrofie z 10 kwietnia 2010 roku. Po projekcji dyskutował o nim z widzami. Spotkanie prowadził Michał Fijałkowski, sekretarz gminy Jarocin.

ROZMOWA Z... Więcej
Po cywilnemu zatrzymał nietrzećwego 0

Po cywilnemu zatrzymał nietrzećwego 2016-10-12 13:53

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy, który prowadził samochód mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Dalszą jazdę nietrzeźwemu mężczyźnie uniemożliwił, asp. szt. Michał Kubisiak. - Policjant widząc w jakim stanie znajduje się kierowca odebrał mu kluczyki i powiadomił o sytuacji oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Funkcjonariusz interweniował w czasie wolnym od służby – informuje sierż. szt. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy KMP w Kaliszu.

KALISZ Więcej
Seryjny włamywacz zatrzymany 0

Seryjny włamywacz zatrzymany 2016-10-12 12:32

Aż 16 zarzutów usłyszał 33-letni ostrowianin. Dopuścił on się bowiem serii włamań na terenie Ostrowa Wlkp. oraz całego kraju. Część łupu udało się odzyskać funkcjonariuszom. Na wyrok sądu w swojej sprawie mężczyzna poczeka w areszcie.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Handlarz narkotykami zatrzymany w Witaszyczkach 0

Handlarz narkotykami zatrzymany w Witaszyczkach 2016-10-12 10:42

Jarocińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który poruszał się skradzionym w Niemczech Volkswagenem Touranem. Kierujący miał przy sobie narkotyki i najprawdopodobniej jechał pod ich wpływem. Mężczyzna usłyszał zarzuty, w tym ten dotyczący wwiezienia środków odurzających do Polski, za co grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

JAROCIN Więcej
20-latkowie z narkotykami 0

20-latkowie z narkotykami 2016-10-11 17:29

23- i 24-latek – mieszkańcy powiatu średzkiego, trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze znaleźli przy nich marihuanę i amfetaminę. Świat w kratkę mężczyźni mogą oglądać aż trzy lata.

ŚRODA WLKP. Więcej
Ostrów z 0

Ostrów z "Czarodziejskim drzewem" 2016-10-11 15:21

Statuetkę "Czarodziejskie Drzewo" otrzymało miasto Ostrów Wielkopolskipodczas zorganizowanej przed Klub Gaja inauguracji 14. Święta Drzewa w Warszawie. Ostrów Wielkopolski został wyróżniony jako jedyny samorząd za akcję sadzenia drzew zorganizowaną w ubiegłym roku wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 5 im. Mieszka I oraz Nadleśnictwem Antonin.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Zatrzymani z narkotykami 1

Zatrzymani z narkotykami 2016-10-11 14:58

750 gram amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Zatrzymali także trzy osoby wobec których istniało podejrzenie o uczestnictwie w handlu narkotykami. - Wszyscy usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jeden z nich - 25-letni mężczyzna, jest tymczasowo aresztowany. Sprawa jest rozwojowa – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

JAROCIN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma