Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Aktualności

„Senior – WIGOR” z dofinansowaniem na dalszą działalność 0

„Senior – WIGOR” z dofinansowaniem na dalszą działalność 2016-10-03 16:46

Program „Senior-WIGOR” to wsparcie gmin w tworzeniu i prowadzeniu Dziennych Domów dla osób starszych. Ostrowski, po modernizacji, uroczyście otwarty został 21 marca tego roku. W ramach prac powstał tu pokój rehabilitacji, sala do indywidualnej terapii, a także miejsca do odpoczynku. Jest również pracownia plastyczna. W otwartym konkursie ofert na dofinansowanie funkcjonowania jednostki Dzienny Dom ,,Senior-WIGOR" w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał wnioskowaną kwotę dotacji w wysokości 89 400 zł.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Młodzi mistrzowie wędkarstwa 0

Młodzi mistrzowie wędkarstwa 2016-10-03 15:01

Daria Walendowska, Maciej Witczak oraz Bartosz Stawiński wraz z sześcioma Polakami reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Świata Juniorów w wędkarstwie rzutowym. Swoje wyniki poprawili podczas Mistrzostw Polski w tej samej dyscyplinie, które odbyły się w Chorzowie.

ŚREM Więcej
Olimpijczyk u burmistrza 0

Olimpijczyk u burmistrza 2016-10-03 14:00

Marek Biernat – pleszewianin i trener narodowej reprezentacji paraolimpijskiej w tenisie stołowym, niedawno wrócił z Rio. Był gościem Mariana Adamka, burmistrza Pleszewa. Opowiedział o drodze po medale i pobycie w Brazylii.

PLESZEW Więcej
Najzdolniejsi ze stypendiami 0

Najzdolniejsi ze stypendiami 2016-10-03 13:52

Uczniowie kaliskich szkół odebrali Stypendia Miasta Kalisza im. Jana Pawła II. Wyróżnienia otrzymało 434 prymusów. Uroczystość odbyła się w sali recepcyjnej kaliskiego ratusza.

KALISZ Więcej
JBO 2017 dla Osiedli - trwa głosowanie 0

JBO 2017 dla Osiedli - trwa głosowanie 2016-10-03 13:03

Po konsultacjach społecznych projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok, które odbyły się podczas zebrań osiedlowych, przyszedł czas na kolejny etap. Głosowanie mieszkańców potrwa do 16 października. Będzie się odbywało wyłącznie drogą elektroniczną.

JAROCIN Więcej
Seniorzy opanowali Poznań 0

Seniorzy opanowali Poznań 2016-10-03 12:58

- Z wielką przyjemnością oddaję państwu władzę nad miastem - powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, przekazując na ręce poznańskich seniorów klucz do miejskich bram. Ten symboliczny gest rozpoczął imprezę Senioralni. Poznań, która potrwa przez cały październik. Na Dziedziniec UMP, gdzie w tym roku odbywała się inauguracja, przyszły prawdziwe tłumy.

POZNAŃ Więcej
Napił się i zaatakował znak drogowy 0

Napił się i zaatakował znak drogowy 2016-10-03 12:43

Pijany 20-latek „walczył” ze znakiem drogowym na ul. Wiosny Ludów. Tą nierówną potyczkę przerwali policjanci. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za uszkodzenie znaku.

GOSTYŃ Więcej
Uczniowie mają gdzie ćwiczyć 0

Uczniowie mają gdzie ćwiczyć 2016-10-03 11:08

Otwarto halę widowiskowo-sportową w Zaniemyślu. W uroczystości wzięli udział m.in. Wojciech Jankowiak, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Marcin Bednarz starosta średzki oraz Wojciech Ziętkowski burmistrz Środy Wlkp.

ŚRODA WLKP. Więcej
Lider Zielonej Wielkopolski zaprasza do współpracy 0

Lider Zielonej Wielkopolski zaprasza do współpracy 2016-10-03 10:41

Lokalna Grupa Działania Lider Zielonej Wielkopolski informuje, że w IV kwartale 2016 r. planuje rozpocząć ogłaszanie naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach działań podejmowanie działalności gospodarczej, rozwijanie działalności gospodarczej oraz duże projekty.

WIELKOPOLSKA Więcej
Na Rawickiej można ćwiczyć 0

Na Rawickiej można ćwiczyć 2016-10-03 10:14

Już jest siłownia zewnętrzna przy ul. Rawickiej w Krotoszynie. Wszystkie urządzenia wykonało Przedsiębiorstwo Jotkel Sp. z o.o. Sp.k. Całkowity koszt powstania siłowni zewnętrznej przy ul. Rawickiej w Krotoszynie wyniósł około 20 tys. złotych.

KROTOSZYN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma