Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Aktualności

Policyjna edukacja 0

Policyjna edukacja 2016-02-04 09:12

Czy na krotoszyńskich i wielkopolskich drogach jest bezpiecznie? Odpowiedź na to pytanie poznali uczestnicy seminarium „Bezpiecznie - chce się żyć”. Gwiazdą wydarzenia był zespól IRA.

KROTOSZYN Więcej
Inwestycyjny rozwój 0

Inwestycyjny rozwój 2016-02-03 15:45

Rośnie zainteresowanie kaliskimi terenami inwestycyjnymi. Dlatego też Piotr Kościelny, wiceprezydent miasta i Monika Otrębska–Juszczak, kierownik Biura Obsługi Inwestora i Pozyskiwania Funduszy spotkali się z właścicielami działek w kompleksie Strefy Gospodarczej Dobrzec – Zachód.

KALISZ Więcej
0

"Powracająca Fala" w TVP 1 2016-02-03 13:08

W czwartek, 11 lutego, w programie „Świat się kręci” w TVP 1 zagra zespół Muchy. W studiu zabrzmi piosenka „Rzeka miłości, morze radości, ocean szczęścia” z albumu „Powracająca Fala”, który został nagrany z okazji 30-lecia filmu „Fala” Piotra Łazarkiewicza.

JAROCIN Więcej
Lokomotywa w ogniu 0

Lokomotywa w ogniu 2016-02-03 13:00

Iskry, dym i zapach rozgrzanego do białości metalu. Tak najprościej można opisać to, co dzieje się wewnątrz i wokół Ty-51 183. Lokomotywa, która stanąć ma przy Bułgarskiej poddawana jest pracom związanym z wymianą i uzupełnieniem ubytków zewnętrznej konstrukcji. To najważniejszy i najbardziej czasochłonny etap renowacji parowozu.

POZNAŃ WIELKOPOLSKA Więcej
Nie będzie podwyżek 0

Nie będzie podwyżek 2016-02-03 11:11

Rada Miejska zamroziła stawki czynszów w lokalach socjalnych i komunalnych Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Dzięki temu przez najbliższe dwa lata lokatorzy tych budynków mogą spać spokojnie, ponieważ nie zapłacą ani grosza więcej za mieszkanie.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Samorząd szuka operatora gminnego programu zdrowotnego 0

Samorząd szuka operatora gminnego programu zdrowotnego 2016-02-03 09:48

Jeszcze w pierwszym kwartale roku w Gostyniu zacznie działać Poradnia Laktacyjna. Projekt ma pochłonąć 51 tys. zł. - Samorząd ogłosił właśnie konkurs i szuka podmiotu, który dzięki dotacji zrealizuje zapisy programu zdrowotnego w zakresie wspierania i propagowania karmienia piersią wśród mieszkańców gminy Gostyń – informuje Urząd Miejski w Gostyniu.

GOSTYŃ Więcej
Taneczno-muzycznie pożegnali karnawał 0

Taneczno-muzycznie pożegnali karnawał 2016-02-03 09:34

Koncert Karnawałowy to już średzka tradycja. Nie mogło go więc zabraknąć i w tym roku. Jego XVI edycja odbyła się w Hali Zespołu Szkół Rolniczych, która po brzegi wypełniła się miłośnikami miejskiej orkiestry.

ŚRODA WLKP. Więcej
Kradli i wpadli 0

Kradli i wpadli 2016-02-02 14:46

Trzej mężczyźni przejechali pół Polski, aby z ostrowskich supermarketów ukraść towar wart 2,5 tys. zł i usłyszeć, że grozi im 5 lat więzienia. Wszyscy bowiem znaleźli się w rękach policji.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Chciał sprzedać nerkę 0

Chciał sprzedać nerkę 2016-02-02 13:32

22-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego chciał sprzedać nerkę w internecie. – Mężczyzna oświadczył, że kierowały nim pobudki finansowe – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

JAROCIN Więcej
Półkolonie w ŚOK-u 0

Półkolonie w ŚOK-u 2016-02-02 13:13

Ferie w województwie wielkopolskim są już tylko wspomnieniem. Uczniowie znów zasiedli w ławkach, a nauczyciele stanęli przy tablicach. Najmłodsi jednak pewnie długo nie zapomną atrakcji, które podczas zimowej przerwy w nauce przygotował dla nich Średzki Ośrodek Kultury.

ŚRODA WLKP. Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma