Środa, 12 Grudnia 2018 - Dagmary, Aleksandra, Ady

Aktualności

Stacja Uzdatniani Wody za 3,5 mln zł 0

Stacja Uzdatniani Wody za 3,5 mln zł 2018-02-05 15:00

Umowę na przebudowę i modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Chwaliszewie została podpisana. Inwestycję wykonają HYDRO-MARKO Sp. z o.o. Sp. k oraz P.T.H.U HYDRO-MARKO Maria Pluta z Jarocina. Całkowity koszt tej inwestycji szacowany jest na ponad 3 500 000 zł.

KROTOSZYN Więcej
Logo pilnie poszukiwane! 0

Logo pilnie poszukiwane! 2018-02-05 14:47

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pleszewie chce mieć swoje logo. Jego autorem może być mieszkaniec miasta i gminy – duży bądź mały. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

PLESZEW Więcej
Ukarani za palenie śmieci 0

Ukarani za palenie śmieci 2018-02-05 14:36

Pomalowanym drewnem – pozostałością po rozbiórce starego płotu oraz torbami foliowymi i innymi tworzywami sztucznymi w swoich domowych piecach paliło dwóch mieszkańców Gostynia. Swoim zachowaniem zatruły środowisko uprzykrzyły życie sąsiadom. Zajęła się nimi straż miejska. Municypalni wlepili mandaty.

GOSTYŃ Więcej
Muzeum Środy coraz bliżej 0

Muzeum Środy coraz bliżej 2018-02-05 14:10

- To miejsce, gdzie zarówno my – mieszkańcy, jak i przybyli goście będą mogli oglądać historię naszej małej ojczyzny – o Muzeum Środy mówił podczas spotkania Marcin Bednarz, starosta średzki. Samorządy, regionaliści, przedstawiciele stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, oświaty i kultury swoim podpisem zadeklarowali się do współtworzenia nowej instytucji.

ŚRODA WLKP. Więcej
Spotkali się przy herbatce 0

Spotkali się przy herbatce 2018-02-05 14:00

Pierwsze spotkanie osób starszych należących do parafii Farnej za nami. Choć oferta została skierowana do mieszkańców „starej części” Śremu, na spotkaniu nie zabrakło też osób działających w klubach seniora na Jezioranach oraz tworzących nieformalne grupy osób starszych.

ŚREM Więcej
Poznań otwarty na pomysły mieszkańców 0

Poznań otwarty na pomysły mieszkańców 2018-02-05 13:52

Ruszyła akcja "Otwarty Poznań". Już dziś dzięki innowacyjnemu portalowi internetowemu poznaniacy dowiedzą się, w jaki sposób mogą aktywnie dzielić się swoimi pomysłami oraz zdobywać atrakcyjne nagrody - a to wszystko bez wychodzenia z domu.

POZNAŃ Więcej
Ponad 3 mln na modernizację urzędu 0

Ponad 3 mln na modernizację urzędu 2018-02-05 13:49

Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, wraz ze skarbnikiem miejskim, podpisała umowę na dofinansowanie projektu dotyczącego termomodernizacji budynku Urzędu Miejskiego oraz Sali Sesyjnej. Kwota dofinansowania ze środków unijnych to blisko 3 mln zł. Do parafowania dokumentów doszło w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu.

OSTRÓW WLKP. Więcej
Radiowóz w rowie 0

Radiowóz w rowie 2018-02-05 13:38

Radiowóz wpadł w poślizg, na łuku wypadł z drogi i zjechał do rowu. We wnętrzu samochodu znajdowało się dwóch jarocińskich policjantów. Jechali na interwencję, a sami potrzebowali pomocy. Są ranni. Do wypadku doszło na drodze krajowej 443 w Bachorzewie.

JAROCIN Więcej
Pożar u stolarza 0

Pożar u stolarza 2018-02-05 13:21

Spłonął warsztat stolarski w Brzezinach. Strażacy walczący z ogniem nie mieli łatwego zadania, ale udało im się opanować żywioł. Nikt nie ucierpiał.

KALISZ Więcej
Hubert Glaremin z wizytą w Krotoszynie 0

Hubert Glaremin z wizytą w Krotoszynie 2018-02-01 15:26

Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek, zastępca Ryszard Czuszke oraz naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy Jacek Kępa spotkali się z Hubertem Glareminem.

KROTOSZYN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma