Sobota, 15 Grudnia 2018 - Niny, Celiny, Waleriana

Aktualności

Uciec przed stresem – do pracy 0

Uciec przed stresem – do pracy 2018-07-27 13:47

Komfortowe, designerskie i multikolorowe, przyjazne dla oka biura to już nie tylko kaprysy agencji kreatywnych. Obecnie pracodawcy wiedzą, że budowanie przemyślanej przestrzeni pracy jest kluczem do sukcesu firmy – ważne jest to szczególnie w branży IT, gdzie specjalistom pracującym nieustannie przy komputerach dawka kreatywności bardzo pomaga.

POZNAŃ Więcej
Nowy zakład bardziej widoczny 0

Nowy zakład bardziej widoczny 2018-07-25 15:43

W Golinie trwa budowa Zakładu Przetwórstwa Drobiu. Będzie on najnowocześniejszym zakładem tego typu w Polsce. Na świecie istnieją tylko trzy firmy realizujące podobną technologię.

JAROCIN Więcej
Krok do obwodnicy 0

Krok do obwodnicy 2018-07-24 13:35

Na XLVIII sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego radni zdecydowali o budowie obwodnicy Gostynia. Zwiększyli oni środki na ten cel w Wieloletniej Prognozie Finansowej samorządu województwa. Aorta miejska powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej 434.

GOSTYŃ Więcej
Hiper zabawa na Hipodromie – za nami zmagania na Runmageddonie Poznań 0

Hiper zabawa na Hipodromie – za nami zmagania na Runmageddonie Poznań 2018-07-24 13:27

W miniony weekend tor wyścigów konnych Hipodrom Wola, stał się areną walki prawie 5000 śmiałków startujących w Runmageddonie, najbardziej ekstremalnym biegu przez przeszkody. Wielkopolska przywitała uczestników ulewnym deszczem a pożegnała pięknym słońcem. To był zdecydowanie najbardziej błotny Runmageddon w historii.

POZNAŃ Więcej
AKADEMIA GITARY: FESTIWAL PO RAZ 11.! 0

AKADEMIA GITARY: FESTIWAL PO RAZ 11.! 2018-07-23 13:20

3 tygodnie, 23 miejsca, 21 artystów, niemal 50 wydarzeń muzycznych, 6 strun, 2 inauguracje, 1 happening gitarowy, 0 ograniczeń wiekowych. Do najbardziej wielkopolskiego festiwalu coraz bliżej!

POZNAŃ WIELKOPOLSKA Więcej
Za budową S11, przeciw politycznej walce 0

Za budową S11, przeciw politycznej walce 2018-07-18 13:49

Gmina Jarocin wystąpiła ze Stowarzyszenia Gmin, Powiatów i Województw „DROGA S11”. Fakt ten, bez głosu sprzeciwu, potwierdziła na ostatniej sesji Rada Miejska w Jarocinie. Powodem wystąpienia jarocińskiego samorządu ze struktur organizacji są działania inicjowane przez prezesa stowarzyszenia, Wojciecha Jankowiaka. W ocenie burmistrza Jarocina, mają one charakter walki politycznej. - Metody i przedsięwzięcia stosowane przez stowarzyszenie „Droga S11” w ostatnim czasie znacznie odbiegają od naszych standardów. Są to działania o podłożu politycznym i nie chcemy, żeby Gmina Jarocin brała w nich udział – informuje burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

JAROCIN WIELKOPOLSKA Więcej
Runmageddon Poznań już za 3 dni 0

Runmageddon Poznań już za 3 dni 2018-07-18 12:56

Sobota 21 lipca będzie dniem mocnych wrażeń. Sympatycy ekstremalnego wyzwania Runmageddonu zjadą się z całej Polski, by wziąć udział w tej niecodziennej przygodzie. Start potwierdziło już ponad 4000 uczestników, a zapisy ciągle trwają.

POZNAŃ Więcej
Na Pol’and’Rock Festiwal nie zapomnij spakować… smartfona! 0

Na Pol’and’Rock Festiwal nie zapomnij spakować… smartfona! 2018-07-14 12:42

Już tylko tydzień dzieli nas od niesamowitego, muzycznego wydarzenia w Kostrzynie nad Odrą. Tysiące fanów w każdym wieku zjadą się, by wspólnie celebrować ten pełen pozytywnej energii festiwal. O komfort posiadania najświeższych informacji, zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników, zadba po raz kolejny SerwerSMS.

WIELKOPOLSKA Więcej
Jan Garbarek otworzył Jarocin Festiwal 2018

Jan Garbarek otworzył Jarocin Festiwal 2018 2018-07-13 11:30

Legenda światowego jazzu, Jan Garbarek z zespołem oczarował w czwartkowy wieczór publiczność zebraną na jarocińskiej starówce. Koncert norweskiego saksofonisty otworzył tegoroczną edycję najstarszego polskiego festiwalu rockowego. Janowi Garbarkowi na jarocińskiej scenie towarzyszył niemiecki pianista Rainer Brüninghaus, brazylijski basista Yuri Daniel oraz hinduski mistrz perkusji Trilok Gurtu. Otwierający Jarocin Festiwal 2018 koncert Jana Garbarka odbył się pod patronatem Burmistrza Jarocina w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

JAROCIN WIELKOPOLSKA JAROCIN FESTIWAL Więcej
NIEZBĘDNIK FESTIWALOWICZA 0

NIEZBĘDNIK FESTIWALOWICZA 2018-07-13 09:40

NIEZBĘDNIK FESTIWALOWICZA, czyli informacje przydatne dla każdego uczestnika JAROCIN FESTIWAL 2018

WIELKOPOLSKA JAROCIN FESTIWAL Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma