Czwartek, 13 Grudnia 2018 - Lucji, Otylii

Bezprawny karambol

28-letni mieszkaniec Kalisza odpowie przed sądem za kierowanie samochodem, pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Usłyszał także zarzut kolizji drogowej. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.
- Kierowca Seata, 28-letni mieszkaniec Kalisza, jadąc w kierunku Kucharek, zjechał na przeciwny pas ruchu. W wyniku tego manewru doprowadził do zderzenia z Renault Laguna, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego – drogowe zajście relacjonuje mł. asp. Monika Kołaska. - W wyniku uderzenia samochód przemieścił się i uderzył w samochód marki Mercedes, którym kierowała 28-letnia mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. Do swoistego karambolu doszło w Karskach.

- Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że 28-latek nie zastosował się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych – podaje mł. asp. Monika Kołaska. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.
Źródło: Foto. pleszew.policja.gov.pl
2018-06-13 12:18 110

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.