Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

CABRIO NIGHT

Najważniejsze wydarzenie stycznia dedykowane miłośnikom wiatru we włosach - Bal Karnawałowy CABRIO NIGHT już 27 stycznia w Novotel Poznań Malta. Szampańska impreza rozpocznie się od godziny 17:00. Najważniejszym celem organizatora – CABRIO POLAND TEAM, jest integracja miłośników cabrio z przyszłymi właścicielami tych wspaniałych aut oraz premierowa prezentacja CABRIO MAGAZYNU. Wydarzenie będzie otwierało cykl imprez poprzedzających III edycję MZ CABRIO POLAND.

- To będzie niezapomniany wieczór i noc. Idąc za głosem miłośników cabrioletów, pragnących spotykać się jeszcze częściej, organizujemy CABRIO NIGHT. Bądźcie z nami już 27 stycznia. Nie może was zabraknąć – mówi Arkadiusz Szczepański, organizator CABRIO NIGHT. Na każdego czekać będzie upominek-niespodzianka. Dobrą zabawę zagwarantuje Irek Bieleninik, a także występ z muzyką na żywo.  W dalszej części imprezy o muzykę zadba DJ

Dla zainteresowanych obecnością na Balu organizatorzy przygotowali różne pakiety biletowe. Wszystkie informacje na temat wariantów, jak i pojedynczych biletów na stronie: http://evenea.pl/.

 

Data: 2018-01-21

Godzina: 17:00

Miejsce: Novotel Poznań Malta

 

DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA:

Marcin Siemiginowski

mail: marcin@bradq.pl

nr tel.: 721 688 225

2018-01-09 17:05 266

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.