Poniedziałek, 19 Listopada 2018 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Capgemini się otwiera i zaprasza na TechTalk

Jutro o 17.00 w Business Garden firma Capgemini organizuje Dzień Otwarty z wykładem na temat Internet of Things (TechTalk) oraz możliwością obejrzenia biura i poznania kilku wybranych projektów. Na uczestników będzie również czekał poczęstunek. Wydarzenie jest skierowane do specjalistów IT i osób zainteresowanych pracą w branży informatycznej.

- We Wrocławiu  TechTalk  robi  furorę  -  sala  zawsze  jest  pełna.  Na  to spotkanie  przyjeżdżają  ludzie  z  całego  regionu. W  Poznaniu  nie  będzie inaczej.  Najtrudniejsze  jest  zawsze  wymyślenie  tematu.  Tym  razem wybrano ideę,  która  rozwija  się w  zawrotnym  tempie,  czyli  Internet of Things (loT) – przekonują organizatorzy.

Co  to  jest  loT?  Mówiąc  najprościej:  dzięki  połączeniu  fizycznej  rzeczy z internetem, zyskuje ona zupełnie nową funkcjonalność, np. parasol może nam  przypomnieć,  żebyśmy  go  nie  zapomnieli,  doniczka  upomni  się o podlanie kwiatów, a niepozorna naklejka automatycznie ustawi budzik w telefonie.Brzmi  interesująco?  Będzie  też  technicznie.  Hubert  Nafalski,  pasjonat programowania, który w Capgemini pracuje od 5 lat, pokaże działający już system, udzieli porad technicznych i pokaże wzory fizyczne.

Prebieg spotkania:

17.00 – 17.30
rejestracja uczestników

17.30 – 18.30
wykład “Internet of Things: w praktycznym zastosowaniu”

18.30 – 19.00
panel dyskusyjny

19.00 – 20.00
networking, prezentacja projektów, poczęstunek - spotkanie w biurze Capgemini, które znajduje się w kompleksie Business Garden 
2016-01-27 12:38 942

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.