Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Damski bokser

47-latek fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną. Trafił do aresztu. Ten sam mężczyzna włamał się też do dwóch sklepów jubilerskich w Śremie. Ukradł z nich złotą i srebrną biżuterię. Za popełnienie tych przestępstw podejrzanemu grozi wieloletnie więzienie.

Śremscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego, 47-letniego mężczyznę, który znęcał się nad żoną.  - Awanturnik miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu – mówi nadkom. Ewa Kasińska. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że mieszkaniec Śremu od początku roku znęcał się nad żoną. - Wszczynał awantury, znieważał żonę wulgarnymi słowami, poniżał ją. Stosował też przemoc fizyczną. Zranił pokrzywdzoną i groził jej – wylicza oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Zawsze był pod wpływem alkoholu.

Prowadzone przez kryminalnych czynności doprowadziły też do ustalenia, że ten sam mężczyzna włamał się do dwóch sklepów jubilerskich w Śremie. - Ukradł złotą i srebrną biżuterię o łącznej wartości blisko 7 tys. zł – informuje nadkom. Ewa Kasińska. Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionego mienia. Amator cudzej własności zastawił je w śremskich lombardach oraz sprzedał u jubilera w powiecie poznańskim.

47-latek był wcześniej notowany. Po wytrzeźwieniu, mężczyzna usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną. Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Za popełnienie wymienionych przestępstw grozi mu wieloletnie więzienie.
Źródło: foto. srem.policja.gov.pl
2018-05-02 14:07 201

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.