Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Disco Stars Festiwal z Ich Troje

Ich Troje da dwugodzinny koncert w ramach drugiej edycji Disco Stars Festiwal. Oprócz Michała Wiśniewskiego z zespołem na scenie zaprezentują się też m.in. MIG, Andre oraz Marcus P. Święto muzyki disco polo zostanie zorganizowane 2 czerwca przed Pałacem Radolińskich w Jarocinie.
- To robi się bardzo muzyczne miasto, otwarte na każdy gatunek. To się bardzo ceni – podkreślił Michał Wiśniewski podczas konferencji prasowej drugiej edycji Disco Stars Festiwal. Wokalista zaśpiewał dla zgromadzonych w JOK Jarocin jedną ze swoich kultowych piosenek – „A wszystko to... bo Ciebie kocham”.

Koncert debiutów
Początek drugiej edycji Disco Stars Festiwal zaplanowany został na 16:00. Rozpocznie go dwugodzinny koncert premier. To nowy element imprezy, który poprowadzi Grzegorz Strerna, dziennikarz Radia Elka i prowadzący programu Made in Polo. - Od ponad miesiąca zapraszamy młode zespoły  ale także te, które już tworzą w gatunku disco i dance. Zespoły istniejące zapraszamy z nowymi utworami. Z kolei dla początkujących formacji to będzie niepowtarzalna okazja, żeby zaprezentować się szerszej publiczności, co, być może, w przyszłości zaowocuje występami na innych festiwalach – zachęca Grzegorz Sterna. Przed jarocińską publicznością wystąpi też dziewięć uznanych zespołów.

Główną część Disco Stars Festiwal otworzy koncert Andre zaplanowany na 18:00. O 19:30 sceną zawładnie ponad 30-osobowe Ich Troje. - Gramy absolutnie na żywo, towarzyszy nam 12-osobowa kapela najlepszych muzyków – podkreśla Michał Wiśniewski, zapowiadając niezapomniane widowisko. O 22:00 wystąpi formacja Red Queen, finalista programu Disco Star emitowanego na antenie PoloTV. W programie festiwalu, zgodnie z życzeniem fanów, zaplanowany został także koncert Marcusa P. Dokładnie o północy serca festiwalowiczów rozgrzeją piosenki takie, jak „Lalunia” czy „Miód malina”, gdyż na scenie pojawi się MIG. W ramach DSF 2018 zagrają także: Menago, Two Boys i Menelaos. Imprezę zwieńczy występ jarocińskiej formacji Centrum obchodzącej 40-lecie swojej działalności.

Promocyjne bilety
Bilety na Disco Stars Festiwal (dla osób od 12 roku życia) można nabywać po 30 zł. Promocyjna cena obowiązuje do 20 kwietnia lub do wyczerpania puli wejściówek. Od 21 kwietnia bilety zdrożeją do 45 zł. Są dostępne wyłącznie na biletomat.pl. Będzie można je kupować także w kasach w dniu festiwalu. 2 czerwca ich koszt wzrośnie do 60 zł.

Wstęp na Disco Stars Festiwal dla dzieci w wieku do 12 lat będzie kosztował 5 zł. Ta cena nie ulegnie zmianie. Bilety dostępne na stronie biletomat.pl oraz w kasach w dniu imprezy. W dniu festiwalu, w punkcie opaskowania dzieci w wieku 7-12 będą musiały okazać się ważną legitymacją szkolną.

Podczas festiwalu wolontariusze jarocińskiej fundacji Ogród Marzeń, tak jak w roku ubiegłym, będą kwestowali na rzecz swoich podopiecznych. O gwiazdach, biletach i nowościach w drugiej edycji Disco Stars Festiwal, podczas konferencji prasowej, opowiedzieli Bartosz Walczak, dyrektor DSF oraz Paweł Zawieja – dyrektor artystyczny wydarzenia.
Źródło: foto. jarocin.pl
2018-04-06 15:21 219

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.