Sobota, 20 Października 2018 - Ireny, Kleopatry, Jana

Dni Gostynia 2018

4 i 5 maja odbędą się Dni Gostynia 2018. Przez dwa dni tor kartingowy zamieni się w miejsce wielkiej imprezy. „Zlecą się” tam food trucki. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych mieszkańców miasta. Na scenie wystąpią Zenek Martyniuk z zespołem Akcent oraz Enej.

Dni Gostynia rozpoczną się w piątek 4 maja o 18:00 zlotem food trucków. - Będzie to doskonała okazja do spróbowania nowych smaków – czytamy w informacji Gminy Gostyń. święta miasta. O 20.00 na terenie toru kartingowego rozpocznie się taneczna impreza. Jako pierwszy scenę opanuje zespół Bayera. - Piosenki tej grupy mają po kilkanaście milionów wyświetleń w popularnych serwisach internetowych i doskonale rozgrzeją publiczność przed koncertem głównej gwiazdy wieczoru – przekonują służby prasowe gminy. O 22:00 scenę opanuje Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. – Wystąpi on na życzenie mieszkańców którzy głosowali w ramach GO! Gostyń Obywatelski – przypominają urzędnicy. W wolnych chwilach muzykę taneczną zapewni DJ.

W sobotę 5 maja Dni Gostynia wystartują także o 18:00. Rozpocznie je Wielki Gostyński Konkurs Urodzinowy. - To będzie batalia o atrakcyjne nagrody, w tym rower – zapewniają gostyńscy urzędnicy. Rywalizacja odbędzie się w dwóch turach. Śmiałkowie rozwiążą test wielokrotnego wyboru. Najlepsi zostaną zaproszeni na scenę, gdzie będą odpowiadać na losowe pytania. O 20:00 rozpocznie się pierwszy koncert. Grupa Przed Wschodem Słońca zaserwuje muzykę z pogranicza ska, punk i rocka. - Zwróćcie uwagę na puzonistę – to pochodzący z Gostynia Adam Kurek – proszą służby prasowe gminy. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie koncert uwielbianej w Polsce grupy Enej. Rozpocznie się on o 21:30. Dni Gostynia 2018 zakończą się wybuchowo. - Po koncercie zespołu Enej poprosimy o spojrzenie na Górę Zamkową – stamtąd w niebo powędrują fajerwerki. Fireshow potrwa kilka minut i na pewno będzie pokazem, jakiego jeszcze w Gostyniu nie było – czytamy w informacji prasowej Gminy Gostyń.

Taneczną energię, zarówno w piątek jak i w sobotę, zapewni grupa taneczna Anima. Lunapark Felner będzie otwarty przez cały czas trwania imprezy.
 

Dni Gostynia 2018

piątek, 4 maja
18.00:  ZLOT FOOD TRUCKÓW
20.00: KONCERT ZESPOŁU BAYERA
22.00: KONCERT ZENON MARTYNIUK
 
sobota, 5 maja
18.00:  WIELKI GOSTYŃSKI KONKURS URODZINOWY
20.00: KONCERT PRZED WSCHODEM SŁOŃCA
21.30: KONCERT ENEJ
Źródło: foto. gostyn.pl
2018-04-30 15:45 166

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.