Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Doścignięty za alimenty

Dwoma listami gończymi był poszukiwany 45-letni mieszkaniec Gminy Pleszew. Nie płacił alimentów. Dopuścił się też kradzieży. W końcu wpadł. Został zatrzymany na terenie powiatu kaliskiego. Trafił do aresztu śledczego. Mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

- 45-letni mężczyzna szukany był przez sąd od 2010 roku na podstawie dwóch listów gończych. Wysłano je za nim w związku z uporczywym uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego oraz kradzieże – informuje asp. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. Przez siedem lat udało mu się być nieuchwytnym.
           
W końcu policjanci ustalili, że mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań na terenie gminy Mycielin w powiecie kaliskim. - Kryminalni z pleszewskiej komendy wspólnie z kaliskimi policjantami pojechali pod wskazany adres, gdzie potwierdzili uzyskane informacje. 45 – latek na widok policjantów zaczął uciekać, jednak po chwili został zatrzymany – podaje asp. Monika Kołaska. Mężczyzna najbliższe 15 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.
 
Źródło: Foto. wielkopolska.policja.gov.pl
2018-08-09 13:04 173

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.