Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Dręczył rodziców?

56-letni mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące. Tam poczeka na sprawę w sądzie. Jest on podejrzewany o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Jego ofiary małą 81 i 85 lat, a policja niezbite dowody.

56-latek mieszkał ze swoimi rodzicami. Znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Tak przynajmniej wynikało ze zgłoszenia, jakie wpłynęło na śremski komisariat. Obywatelskie doniesienia potwierdzili policjanci. – Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy świadczący o agresywnych zachowaniach 56-latka wobec rodziców – mówi nadkom. Ewa Kasińska, oficer prasowy Komedy Powiatowej Policji w Śremie. Do procederu dochodziło w Książku Wlkp.

W lutym mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad starszymi osobami. To nie zakończyło sprawy. - W toku prowadzonego postępowania, w ciągu ostatnich tygodni, zaczęły pojawiać się nowe, niepokojące okoliczności tej sprawy świadczące o nieprzewidywalnych zachowaniach 56-letniego mężczyzny, które zagrażały życiu i zdrowiu jego rodziców. Aby zapewnić bezpieczeństwo pokrzywdzonym, którzy mają 85 i 81 lat kryminalni zatrzymali podejrzanego – informuje nadkom. Ewa Kasińska. Doszło do tego na początku marca. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec 56-latka trzymiesięczny areszt.

Mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad swoimi rodzicami jest znany śremskiej policji. Był wcześniej notowany. Za dręczenie najbliższych grozi mu kara do pięciu lat więzienia.
Źródło: Foto.wielkopolska.policja.gov.pl
2018-03-13 14:42 147

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.