Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Dwóch poszkodowanych i ciągnik w rowie

Dwie osoby poszkodowane i trzy uszkodzone pojazdy to skutki wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 15. Samochody zderzyły się pomiędzy miejscowościami Bożacin i Wolenice.

W wyniku zderzenia ciągnik rolniczy z agregatem uprawowym znalazł się w rowie. Rozbity Ford Mondeo zatrzymał się na jednym pasie drogi, zaś uszkodzony Citroen Berlingo zalegał po przeciwnej stronie jezdni.

- Strażacy udzielili pierwszej pomocy kierowcom Forda i ciągnika rolniczego - informuje kpt. Tomasz Patryas. Ci trafili do krotoszyńskiego szpitala. - Osoba kierująca Citroenem nie uskarżała się na żadne dolegliwości – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Strażacy zabezpieczyli uszkodzone pojazdy. Uprzątnęli także ich odłamki z drogi.

Przyczyny wypadku bada policja. Działania służb ratunkowych na miejscu zdarzenia trwały prawie trzy godziny. Przez ten czas droga między Bożacinem i Wolenicami została zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciągnika na krajowej „15” doszło w środę po 22:00. 
 
Źródło: Foto. psp.wlkp.pl/JRG Krotoszyn
2018-04-16 13:14 116

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.