Sobota, 20 Października 2018 - Ireny, Kleopatry, Jana

JAROCIN

Radiowóz w rowie 0

Radiowóz w rowie 2018-02-05 13:38

Radiowóz wpadł w poślizg, na łuku wypadł z drogi i zjechał do rowu. We wnętrzu samochodu znajdowało się dwóch jarocińskich policjantów. Jechali na interwencję, a sami potrzebowali pomocy. Są ranni. Do wypadku doszło na drodze krajowej 443 w Bachorzewie.

JAROCIN Więcej
Nie ma zgody na nieprawidłowości w spółkach komunalnych 0

Nie ma zgody na nieprawidłowości w spółkach komunalnych 2018-01-31 12:07

Władze Gminy Jarocin wraz z zarządem ZGO sp. z o. o. w Jarocinie odniosły się wczoraj, podczas konferencji prasowej do zarzutów prokuratorskich, postawionych Mariuszowi Z., byłemu prezesowi spółki ZGO. Mariuszowi Z. grozi 8 lat więzienia. Prokurator zarzuca podejrzanemu m.in. niedopełnienie obowiązków i przywłaszczenie mienia. - Nie ma naszej zgody i nie pozwalamy na to, żeby w spółkach komunalnych były nieprawidłowości. Konsekwencje muszą zostać wyciągnięte - uważa burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

JAROCIN Więcej
Były prezes z zarzutami 0

Były prezes z zarzutami 2018-01-30 11:46

Jest akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi Z. Były prezes Zakładu Gospodarki Odpadami w Jarocinie usłyszał cztery zarzuty. Wszystkie dotyczą finansowej działalności byłego prezesa ZGO. Chodzi o co najmniej 750 tys. zł. Mariuszowi Z. grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. Ma zakaz opuszczania kraju.

JAROCIN Więcej
Po łuku w drzewo 0

Po łuku w drzewo 2018-01-29 14:19

Trzy osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 12. Jedna z nich wymagała reanimacji. Samochód nie wyrobił na łuku i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Łobez.

JAROCIN Więcej
Zatrzymany kilkanaście minut po ataku na kobietę 0

Zatrzymany kilkanaście minut po ataku na kobietę 2018-01-23 15:29

Na trzy miesiące do aresztu trafił 26-latek, który chciał okraść mieszkance Jarocina. - W nocy z czwartku na piątek, na jednej z ulic miasta, próbował wyrwać kobiecie torebkę – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska. Kobieta zdołała się obronić i powiadomić policję. Kilkanaście minut później agresor został zatrzymany. - Za usiłowanie rozboju grozi mu kara do 12 lat więzienia. Zarzut podżegania do przestępstwa usłyszał jego 34-letni kolega – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

JAROCIN Więcej
Kadeci i młodzicy na medal 0

Kadeci i młodzicy na medal 2018-01-22 12:02

Osiem medali, w tym jeden złoty, dwa srebrne i pięć brązowych, to dorobek reprezentantów MUKS Białe Tygrysy Jarocin w Pucharze Polski Swarzędz Cup 2018. Największą niespodziankę sprawiła kadetka Aleksandra Szymczak, która w pełni zasłużenie zwyciężyła w kategorii wagowej do 37 kg.

JAROCIN Więcej
Wpadli przez KMZB 0

Wpadli przez KMZB 2018-01-18 12:16

Trzy osoby podejrzane o posiadanie i udzielanie środków odurzających znalazły się w rękach jarocińskiej policji. - Miejsce, w którym dochodziło do procederu, zostało wskazane przez obywateli na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w kategorii „używanie środków odurzających” – zdradza mł. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

JAROCIN Więcej
Milionowe inwestycje PWiK-u 0

Milionowe inwestycje PWiK-u 2018-01-17 11:21

Modernizacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, dbałość o lepszą jakość wody, zwieńczone pozyskaniem 128 milionowej dotacji unijnej na realizację kolejnych przedsięwzięć o wartości ćwierć miliarda złotych… Przed jarocińską spółką komunalną nie lada wyzwanie…

JAROCIN Więcej
Rekordowa zbiórka w Jarocinie 0

Rekordowa zbiórka w Jarocinie 2018-01-16 17:40

Ponad 80 tys. złotych zebrano podczas jarocińskiego finału 26. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To najwyższa kwota w historii jarocińskich zbiórek, organizowanych w ramach WOŚP-u.

JAROCIN Więcej
Policjanci szybsi od poszkodowanego 0

Policjanci szybsi od poszkodowanego 2018-01-08 16:29

Nie chciało mu się iść pieszo. Wsiadł na rower zaparkowany pod sklepem i odjechał. A, że to nie jego jednoślad, 40-latek nieszczególnie się przejął. Kara spotkała go szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Policja złapała złodzieja zanim właściciel roweru zgłosił kradzież.

JAROCIN Więcej

Najnowsze komentarze

O krok od rewitalizacji
Czekamy na rozpoczęcie prac związanych...
~andrewgreat
Nie dla SMS-ów podczas jazdy
Aby zwiększyć bezpieczeństwo jazdy, k...
~r0m3k
96 rodzin z własnym miejscem na ziemi
Co nie ktorych zalalo, a ekipa miala 14 ...
~Mieszkaniec
Szkoła bez zadań domowych – czy to możliwe?
Trzeba poczytać jak jest naprawdę w Ha...
~Rodzic323
Łowy na lisa zakończone
Brawo. Robicie to co należy
~w.jaworowski