Środa, 12 Grudnia 2018 - Dagmary, Aleksandra, Ady

JAROCIN

Autem po torach 0

Autem po torach 2018-02-13 12:29

Alkohol pobudza ludzką wyobraźnie. Zwykle jej realizacja przynosi opłakane efekty. Nie inaczej było w przypadku 24-latka, który wsiadł do samochodu kolegi i pojechał na przejażdżkę. Zakończył ją na torach kolejowych. Był kompletnie pijany.

JAROCIN Więcej
W ferie nudy nie będzie! 0

W ferie nudy nie będzie! 2018-02-12 12:48

Dla uczniów w całej Wielkopolsce rozpoczynają się dwutygodniowe ferie. Na tych, którzy nie planują żadnych wyjazdów, czeka wiele atrakcji. Jak co roku, swoją ofertę dla dzieci i młodzieży przygotowali: jarocińska biblioteka, Spichlerz Polskiego Rocka oraz Aquapark. Gmina Jarocin po raz kolejny dofinansowała organizację półkolonii w czasie ferii zimowych.

JAROCIN Więcej
Znamy motyw i ambasadorów Jarocin Festiwal 2018 0

Znamy motyw i ambasadorów Jarocin Festiwal 2018 2018-02-09 12:23

Coraz więcej wiemy o Jarocin Festiwal 2018. Organizatorzy imprezy ujawnili tegoroczny motyw. Zdradzili też, kto został ambasadorem JF 2018.

JAROCIN JAROCIN FESTIWAL Więcej
Czas na zrewitalizowanie głów 0

Czas na zrewitalizowanie głów 2018-02-08 13:18

Gminny Program Rewitalizacji dla Gminy Jarocin został przyjęty. Dokument zawiera przedsięwzięcia, które w najbliższych latach chcą zrealizować lokalne instytucje. Przyjęcie go ułatwia proces starania się o pozyskanie pieniędzy zewnętrznych. - GPR powinien być dynamiczny, podlegać ciągłym zmianom. Efekty jego wdrażania powinny być monitorowane – mówi Robert Kaźmierczak, wiceburmistrz Jarocina.

JAROCIN Więcej
Nosowska w jury 0

Nosowska w jury 2018-02-06 12:19

Mamy nowe informacje dotyczące Jarocin Festiwal 2018! Dziś o Jarocińskich Rytmach Młodych. Kolejne ogłoszenia organizatorzy zapowiadają na piątek.

JAROCIN JAROCIN FESTIWAL Więcej
Radiowóz w rowie 0

Radiowóz w rowie 2018-02-05 13:38

Radiowóz wpadł w poślizg, na łuku wypadł z drogi i zjechał do rowu. We wnętrzu samochodu znajdowało się dwóch jarocińskich policjantów. Jechali na interwencję, a sami potrzebowali pomocy. Są ranni. Do wypadku doszło na drodze krajowej 443 w Bachorzewie.

JAROCIN Więcej
Nie ma zgody na nieprawidłowości w spółkach komunalnych 0

Nie ma zgody na nieprawidłowości w spółkach komunalnych 2018-01-31 12:07

Władze Gminy Jarocin wraz z zarządem ZGO sp. z o. o. w Jarocinie odniosły się wczoraj, podczas konferencji prasowej do zarzutów prokuratorskich, postawionych Mariuszowi Z., byłemu prezesowi spółki ZGO. Mariuszowi Z. grozi 8 lat więzienia. Prokurator zarzuca podejrzanemu m.in. niedopełnienie obowiązków i przywłaszczenie mienia. - Nie ma naszej zgody i nie pozwalamy na to, żeby w spółkach komunalnych były nieprawidłowości. Konsekwencje muszą zostać wyciągnięte - uważa burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

JAROCIN Więcej
Były prezes z zarzutami 0

Były prezes z zarzutami 2018-01-30 11:46

Jest akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi Z. Były prezes Zakładu Gospodarki Odpadami w Jarocinie usłyszał cztery zarzuty. Wszystkie dotyczą finansowej działalności byłego prezesa ZGO. Chodzi o co najmniej 750 tys. zł. Mariuszowi Z. grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. Ma zakaz opuszczania kraju.

JAROCIN Więcej
Po łuku w drzewo 0

Po łuku w drzewo 2018-01-29 14:19

Trzy osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 12. Jedna z nich wymagała reanimacji. Samochód nie wyrobił na łuku i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Łobez.

JAROCIN Więcej
Zatrzymany kilkanaście minut po ataku na kobietę 0

Zatrzymany kilkanaście minut po ataku na kobietę 2018-01-23 15:29

Na trzy miesiące do aresztu trafił 26-latek, który chciał okraść mieszkance Jarocina. - W nocy z czwartku na piątek, na jednej z ulic miasta, próbował wyrwać kobiecie torebkę – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska. Kobieta zdołała się obronić i powiadomić policję. Kilkanaście minut później agresor został zatrzymany. - Za usiłowanie rozboju grozi mu kara do 12 lat więzienia. Zarzut podżegania do przestępstwa usłyszał jego 34-letni kolega – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

JAROCIN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma