Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

KALISZ

Nowa kierownik rewitalizacji  0

Nowa kierownik rewitalizacji 2016-02-10 10:22

Izabela Grześkiewicz objęła stanowisko kierownika Biura Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Kaliszu. - Priorytetem nowej kierownik biura jest koordynacja działań związanych z Modelową Rewitalizacją Miast – informuje Anna Błaszczyk z Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Izabela Grześkiewicz pracę na nowym miejscu rozpoczęła 8 lutego.

KALISZ Więcej
2 dni - 4 odebrane prawa jazdy 0

2 dni - 4 odebrane prawa jazdy 2016-02-09 11:48

W ciągu 48 godzin kaliscy policjanci skonfiskowali cztery prawa jazdy. Wszystkie za nadmierną prędkość. Rekordzista, w miejscu gdzie można jechać 50 km/h, miał na liczniku 125 km/h.

KALISZ Więcej
Prezydent z odznaczeniem Caritasu 0

Prezydent z odznaczeniem Caritasu 2016-02-08 10:31

Caritas Diecezji Kaliskiej podsumował miniony rok. Przedstawiciele organizacji odznaczyli osoby, które wyciągnęły do nich pomocną dłoń. Wśród uhonorowanych znaleźli się Grzegorz Sapiński, prezydent miasta, Karolina Pawliczak, wiceprezydent oraz Tomasz Rogoziński, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

KALISZ Więcej
Inwestycyjny rozwój 0

Inwestycyjny rozwój 2016-02-03 15:45

Rośnie zainteresowanie kaliskimi terenami inwestycyjnymi. Dlatego też Piotr Kościelny, wiceprezydent miasta i Monika Otrębska–Juszczak, kierownik Biura Obsługi Inwestora i Pozyskiwania Funduszy spotkali się z właścicielami działek w kompleksie Strefy Gospodarczej Dobrzec – Zachód.

KALISZ Więcej
Nie zlikwidują przytuliska 0

Nie zlikwidują przytuliska 2016-02-02 13:09

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt działa w Kaliszu. Nikt nie zamierza go zamknąć. Z takim przesłaniem ze spotkania z Piotrem Kościelnym, wiceprezydentem miasta, wyszła Poseł Agnieszka Hanajczyk. Wiceprzewodnicząca Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt przyjechała do Kalisza zaalarmowana błędnymi pogłoskami.

Aktualności Więcej
Wyleczą raka 0

Wyleczą raka 2016-02-01 16:42

Przecięto wstęgę na Oddziale Onkologii Klinicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. - Każda inwestycja cieszy, ale takie, jak ta są szczególnie potrzebne – mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

KALISZ Więcej
Udoskonalony MISP 0

Udoskonalony MISP 2016-01-27 13:29

Miejski System Informacji Przestrzennej miasta Kalisza rozwija się. - Staramy się dostosowywać system do oczekiwań użytkowników zarówno pod względem treści, jak i również jego funkcjonalności – zapewnia Zespół Administracyjny MSIP miasta Kalisza.

KALISZ Więcej
MKS MOS Konin pokonany 0

MKS MOS Konin pokonany 2016-01-26 10:53

89:71 koszykarze KKS Drogbruk Kalisz na swoim parkiecie pokonali MKS MOS Konin. Tym samym wzięli prawdziwy rewanż za pierwsze, przegrane, wyjazdowe spotkanie.

KALISZ Więcej
Zatrzymali złodzieja, chodź byli po służnie 0

Zatrzymali złodzieja, chodź byli po służnie 2016-01-20 13:12

St. sierż. Anna Bruś i sierż. Mateusz Kalita ujęli złodzieja w jednym z supermarketów. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kaliscy funkcjonariusze byli po służbie, a w sklepie znaleźli się zupełnym przypadkiem.

KALISZ Więcej
Zmiany na stanowiskach 0

Zmiany na stanowiskach 2016-01-19 15:39

Krzysztof Gałka, dotychczasowy dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu od 1 stycznia 2016 roku pełni obowiązki dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Agnieszka Wypych, od 1 lutego, obejmie obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Budownictwa, Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

KALISZ Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma