Środa, 21 Listopada 2018 - Alberta, Janusza, Konrada

Kolejni artyści dołączają do składu JAROCIN FESTIWAL 2018

Znamy kolejne zespoły, które pojawią się na tegorocznej edycji Jarocin Festiwal (13-15.07)! Będą nimi: Sztywny Pal Azji, Snowman i BAiKA!
 
Zespół, który swoje początki miał właśnie w Jarocinie... Sztywny Pal Azji zagra dla Was w licpu! Na scenie pojawi się m.in. Leszek Nowak, Paweł Nazimek, Jarek Kisiński i Zbigniew Ciaputa, czyli oryginalny skład. Oprócz największych przebojów usłyszymy na pewno utwory z wydanej w 2017 roku płyty „Szara”.
 
Snowman to laureat Rytmów Młodych z 2011 roku. Zespół od lat aktywnie koncertuje, pojawia się na festiwalach w całym kraju. W zeszłym roku ukazała się w całości polskojęzyczna płyta „Gwiazdozbiór”, która została dobrze przyjęta przez krytyków i fanów.
 
BAiKA to owoc kooperacji Banacha i Kafi. Na początku lutego 2018 roku miała miejsce premiera ich debiutanckiego krążka „Byty zależne”. Za oprawę tekstową odpowiadał Piotr Banach (założyciel i lider  Hey czy Indios Bravos), natomiast na wokalu znalazła się Katarzyna Sondej, którą można było usłyszeć u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy Hey Fayrant Tour 2017.
 
 
Karnety do nabycia na http://bit.ly/JFticket

 
Źródło: Materiały prasowe
2018-05-14 13:03 148

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.