Środa, 21 Listopada 2018 - Alberta, Janusza, Konrada

Koneser kradzionych win

Kierowca firmy transportowej podczas przewożenia win z Francji do Polski ukradł siedem butelek. Trzy z nich zdążył wypić nim zapukała do niego policja. Przywłaszczony alkohol był wart 1100 zł. Teraz 28-latka czeka sprawa w sądzie. Zanim to nastąpi zastosowano wobec niego tymczasowe zajęcie mienia.

Kierowca pracujący w jednej z firm znajdujących się na terenie powiatu śremskiego w kwietniu przewoził  paletę win z Francji do Polski. W transporcie było blisko 200 butelek. Kilka z nich mężczyzna ukradł. Wpadł w ręce policji.

- Mężczyzna przyznał się do tego, że kiedy przewoził wina z Francji i był już na terenie powiatu śremskiego, zatrzymał się na jednym z parkingów. Z przewożonego ładunku zabrał siedem butelek różnych win – mówi nadkom. Ewa Kasińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Wartość skradzionego alkoholu to 1100 zł.

Mężczyzna okazał się smakoszem skradzionego trunku. Nim wpadł w ręce policji wypił trzy butelki przywłaszczonego alkoholu. Cztery pozostałe funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu i przekazali pokrzywdzonym. Amatora cudzego mienia czeka teraz sprawa w sądzie. Zanim to nastąpi zastosowano wobec niego tymczasowe zajęcie mienia ruchomego w wysokości 2500 zł na poczet przewidywanych kar.
 
Źródło: foto. wielkopolska.policja.gov.pl
2018-05-15 15:18 193

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.