Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

KROTOSZYN

Piwnica w ogniu 0

Piwnica w ogniu 2017-01-09 12:30

Paliło się w Baszkowie, na terenie gminy Zduny. Ogniem zajęła się piwnica budynku mieszkalnego. Lokatorzy zdążyli go opuścić jeszcze przed przyjazdem strażaków na miejsce. Nikt nie został poszkodowany.

KROTOSZYN Więcej
Podstawówka z nowym piecem 0

Podstawówka z nowym piecem 2017-01-05 11:53

Pozytywnie zostało odebrane zostało zadanie pt. „Wymiana kotła miałowego na ekogroszek z podajnikiem i automatyką oraz montaż komina ze stali nierdzewnej w Szkole Podstawowej w Lutogniewie”. Dzięki temu w szkole jest ciepło, a uczniowie, nauczyciele i pracownicy placówki nie marzną.

KROTOSZYN Więcej
Nowi nauczyciele mianowani 0

Nowi nauczyciele mianowani 2017-01-04 10:42

Trzy nauczycielki zdały egzamin i uzyskały stopień nauczyciela mianowanego złożyły ślubowanie w obecności Franciszka Marszałka, burmistrz Krotoszyna. W uroczystości tej uczestniczyli także Ryszard Czuszke, wiceburmistrz miasta oraz Małgorzata Mielcarek, zastępczyni naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych.

KROTOSZYN Więcej
Trójka dzieci w szpitalu 0

Trójka dzieci w szpitalu 2017-01-03 15:32

Samochód osobowy Citroen Xsara wypadł z drogi, ściął słup oświetlenia ulicznego i przydrożne drzewo a następnie wpadł do rowu. Samochodem podróżowała kobieta i trójka dzieci. Wszyscy trafili do szpitala. Do wypadku doszło w Smoszewie.

KROTOSZYN Więcej
Ognisty Sylwester i Nowy Rok 0

Ognisty Sylwester i Nowy Rok 2017-01-02 12:48

W Powiecie Krotoszyńskim rok zakończył się ogniście. W ostatnich godzinach starego i pierwszych minutach nowego, wybuchły tam aż dwa pożary. Najpierw zapłonął budynek gospodarczy w Wyżkach, a następnie krzewy i ogrodzenie w Kobylinie.

KROTOSZYN Więcej
Krotoszynianki spotkały się z prof. Miodkiem 0

Krotoszynianki spotkały się z prof. Miodkiem 2016-11-03 15:55

Uczennice Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie wraz z nauczycielami języka polskiego uczestniczyły w spotkaniu z profesorem Janem Miodkiem. Nagrywały program "Słownik Polsko@Polski".

KROTOSZYN Więcej
Przestrzegali przed brawurą na drodze 0

Przestrzegali przed brawurą na drodze 2016-11-02 13:51

Z inicjatywy Komendy Powiatowej i Starostwa Powiatowego w Krotoszynie odbyły się konferencje pt. „Młody kierowca”. W dyskusjach wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy posiadają uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi lub wkrótce je otrzymają. Spotkania odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim oraz w kinie „Przedwiośnie" w Krotoszynie.

KROTOSZYN Więcej
Mariusz Błaszczak w Krotoszynie 0

Mariusz Błaszczak w Krotoszynie 2016-10-31 13:20

Mariusz Błaszczak, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja wręczył odznaczenia i wyróżnienia strażakom, a także poprowadził lekcję na temat bezpieczeństwa. Podczas wizyty ministra szczególnie dużo uwagi poświęcono akcji „Czad i ogień. Obudź czujność”.

KROTOSZYN Więcej
Na pustej drodze do rowu 0

Na pustej drodze do rowu 2016-10-20 15:23

Z nieuzasadnionych przyczyn kierowca Fiata Cinquecento zjechał na lewy pas ruchu na prostej i pustej drodze. Dachując, wylądował w rowie. Poszkodowany trafił do szpitala w Krotoszynie. Do wypadku doszło dzisiejszej nocy w Wolenicach.

KROTOSZYN Więcej
Stłuczka na Ostrowskiej 0

Stłuczka na Ostrowskiej 2016-10-17 11:07

Do kolejnego wypadku samochodowego doszło w Krotoszynie. Tym razem Opel Zafira zderzył się z BMW. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

KROTOSZYN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma