Środa, 12 Grudnia 2018 - Dagmary, Aleksandra, Ady

KROTOSZYN

Dwa wypadki w kilka godzin 0

Dwa wypadki w kilka godzin 2016-05-23 16:14

Do dwóch, groźnie wyglądających wypadków doszło jednego dnia w Krotoszynie. Najpier, do południa, zderzyły się dwa samochody: Renault Scenic i BMW. Po południu natomiast Toyota Yaris zderzyła się z ciężarową Scanią. W pierwszym wypadku poszkodowana została jednak osoba, z drugiego zaś wszyscy wyszli cało.

KROTOSZYN Więcej
Zapaśnicy na krotoszyńskich matach 0

Zapaśnicy na krotoszyńskich matach 2016-05-19 12:39

w krotoszyńskiej hali sportowej odbył się Ogólnopolski Turniej UKS-ów młodzików i młodziczek w zapasach w stylu wolnym. Udział w nim wzięło ponad 180 sportowców z 31 klubów z całego kraju. Ceramik Krotoszyn wśród chłopców uplasował się na II miejscu, tuż za Olimpią Cieszków, a wśród dziewcząt zajął VI lokatę.

KROTOSZYN Więcej
Jak uczeń może być partnerem w szkole? 0

Jak uczeń może być partnerem w szkole? 2016-05-18 15:52

W auli Gimnazjum nr 2 w Krotoszynie odbyła się konferencja: Kształcenie wyprzedzające – jak uczeń może być partnerem w kształceniu szkolnym. Uczestniczyło w niej 84 przedstawicieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorami konferencji była Szkoła Podstawowa nr 8 oraz Gimnazjum Nr 2 w Krotoszynie, przy współpracy SODN w Krotoszynie. Przedsięwzięcie patronatem objęli Burmistrz Krotoszyna oraz Starosta Powiatu Krotoszyńskiego. Gościem honorowym był prof. dr hab. Stanisław Dylak - „Zasłużony dla Krotoszyna”, prekursor nauczania wyprzedzającego w Polsce.

KROTOSZYN Więcej
Krotoszyńska Noc Muzeów 0

Krotoszyńska Noc Muzeów 2016-05-17 11:31

Krotoszyńska noc muzeów za nami. Na zwiedzających, którzy w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie pojawili się już przed 19.00, czekała moc atrakcji. Nie zabrakło też konkursu z nagrodami.

KROTOSZYN Więcej
Dwie osobówki w rowie 0

Dwie osobówki w rowie 2016-05-16 14:39

Dwie osoby dorosłe i dziecko zostały poszkodowane w wypadku do jakiego doszło w Sulmierzycach. W wyniku zderzenia dwa samochody osobowe znalazły się w rowie.

KROTOSZYN Więcej
Ukradł rower o wartości 800 zł 0

Ukradł rower o wartości 800 zł 2016-05-13 15:30

Kilkanaście godzin wystarczyło krotoszyńskim policjantom do ustalenia sprawcy kradzieży roweru, który został skradziony na jednej z ulic Krotoszyna. Łupu sprawca nie zdążył sprzedać. Został ujawniony na jego posesji. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

KROTOSZYN Więcej
Golfem w mercedesa i słup energetyczny 0

Golfem w mercedesa i słup energetyczny 2016-05-12 15:15

Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym jedna osoba trafiła do szpitala na skutek wypadku do jakiego doszło w miejscowości Biadki. Do wypadku wysłano: samochód ratownictwa technicznego z JRG PSP Krotoszyn, samochód ratownictwa technicznego z OSP Biadki oraz Policja i Pogotowie Ratunkowe.

KROTOSZYN Więcej
Nikt nic nie widział i nie słyszał 0

Nikt nic nie widział i nie słyszał 2016-05-11 15:25

Od 5 lat znosiła ciągłe upokorzenia, groźby i znęcanie się fizyczne. Ofiarą przemocy domowej była nie tylko ona, ale i córka. W końcu zdecydowały się powiadomić Policję. Agresorów było dwóch - mąż i zarazem brat pokrzywdzonych. Policjanci zatrzymali ich. Wobec starszego z mężczyzn sąd zastosował areszt tymczasowy. Drugiemu zasądzono dozór policyjny.

KROTOSZYN Więcej
Olimpijczycy u burmistrza 0

Olimpijczycy u burmistrza 2016-05-10 15:22

Burmistrz Franciszek Marszałek spotkał się z braćmi Robertem i Radosławem Baranami, zapaśnikami, którzy zdobyli kwalifikacje olimpijskie i w sierpniu będą reprezentować Polskę na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

KROTOSZYN Więcej
Udowodnili, że lubią czytać 0

Udowodnili, że lubią czytać 2016-05-09 15:41

W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbył się konkurs czytelniczy dla szkół gimnazjalnych pod hasłem: Plotki, wróżby, sympatie…, czyli lubię czytać! dotyczący twórczości Ewy Nowak. W konkursie wzięło udział 16 uczestników z Gimnazjum nr 1,3,4 i 5.

KROTOSZYN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma