Wtorek, 11 Grudnia 2018 - Damazego, Waldemara, Daniela

KROTOSZYN

Postanowili się dogrzać. O mało nie zginęli 0

Postanowili się dogrzać. O mało nie zginęli 2017-02-02 10:30

Spaleniem samochodu skończyło się jego dogrzewanie. Nikt nie został ranny.

KROTOSZYN Więcej
Najlepszy PUP w Wielkopolsce 0

Najlepszy PUP w Wielkopolsce 2017-02-01 15:08

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznało Powiatowemu Urzędowi Pracy pierwsze miejsce pod względem efektywności zatrudnieniowej. Tym samym stanął on na czele 16 PUP-ów wyróżnionych za najwyższą skuteczność działań aktywizacyjnych, podejmowanych wobec osób bezrobotnych w 2016 roku.

KROTOSZYN Więcej
Burmistrz spotkał się z sołtysami 0

Burmistrz spotkał się z sołtysami 2017-01-31 09:50

Noworoczne spotkanie Franciszka Marszałka, burmistrza Krotoszyna, z przedstawicielami jednostek pomocniczych gminy, czyli sołectw i osiedli za nami. Z zaproszenia włodarza skorzystała większość jednostek. Przybyli także naczelnicy Urzędu Miejskiego, sekretarz Beata Pospiech, skarbnik Grzegorz Galicki oraz oboje wiceburmistrzowie: Joanna Król-Trąbka i Ryszard Czuszke.

KROTOSZYN Więcej
Śmiertelny poranek 0

Śmiertelny poranek 2017-01-30 13:03

Jedna osoba nie żyje, a dwie trafiły do szpitala. Do tragedii doszło w domu jednorodzinnym w Sulmierzycach. Nie wiadomo, co doprowadził do pogorszenia ich stanu zdrowia. - Okoliczności i przyczyny zdarzenia bada policja i prokurator - mówi bryg. Tomasz Niciejewski, oficer prasowy PSP w Krotoszynie.

KROTOSZYN Więcej
Więcej szczęścia niż rozumu 0

Więcej szczęścia niż rozumu 2017-01-18 15:35

O prawdziwym szczęściu może mówić kierowca osobowego Forda Galaxy, który zderzył się z ciężarową Scania na drodze pomiędzy Kuklinowem, a Pogorzelą. Z bardzo groźnie wyglądającego wypadku… mężczyzna wyszedł prawie bez uszczerbku na zdrowiu.

KROTOSZYN Więcej
6-latki : zyskają rodzice, stracą samorządy  0

6-latki : zyskają rodzice, stracą samorządy 2017-01-17 11:03

Dobra wiadomość dla rodziców 6-latków. Nie ponoszą już opłat za pobyt swojego dziecka w publicznym przedszkolu. Jest to wynik zmiany ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego i zniesieni przez rządzących obowiązku szkolnego dla dzieci 6-letnich. Samorządy już liczą starty…

KROTOSZYN Więcej
Materace dla hospicjum 0

Materace dla hospicjum 2017-01-16 16:08

Pięć materacy przeciwodleżynowych zmiennociśnieniowych przekazało Zakładowi Opiekuńczo - Leczniczemu i Zakładowi Opieki Paliatywnej w Krotoszynie Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej. Materace kupiono dzięki akcji zorganizowanej przez wolontariuszy na początku grudnia ubiegłego roku.

KROTOSZYN Więcej
Zapłonęło w pałacu 0

Zapłonęło w pałacu 2017-01-12 14:41

Płonął pałac w Starymgrodzie, w gminie Kobylin. Ogień pojawił się w części mieszkalnej zabytkowej budowli. Dzięki szybkiej reakcji strażaków udało się uratować dawną siedzibę włodarzy miasta. Nikomu nic się nie stało.

KROTOSZYN Więcej
Przedsiębiorcy nagrodzeni 2

Przedsiębiorcy nagrodzeni 2017-01-11 11:41

Franciszek Marszałek spotkał się z przedsiębiorcami. Na pierwszym tegorocznym spotkaniu burmistrz wręczył im nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia dokonane w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

KROTOSZYN Więcej
Pożar w szkole 0

Pożar w szkole 2017-01-10 12:43

Ogień pojawił się w zamku w Koźminie Wlkp. Wywołały go sadze, które zapłonęły w kominie. Strażakom udało się uporać z żywiołem i nie rozprzestrzenić go na zabytkową budowlę, w której znajduje się szkoła.

KROTOSZYN Więcej

Najnowsze komentarze

Niespodziewane decyzje mieszkańców
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Zmiana organizacji ruchu w centrum Jarocina
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Nowe możliwości producenta cukru Diamant
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
„Trójka na głowie” dla młodych widzów
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma
Taksówka z promilami
Наши мастера отремонт...
~BrianPorma