Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Narkotykowy duet

Ponad 3 kg narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. zł zabezpieczyli śremscy policjanci. Zatrzymali też 23-letniego dilera oraz 30-letnią kobietę, u której mężczyzna zaopatrywał się w nielegalny towar. Narkotykowy duet został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi im 10 lat więzienia.
Na drodze relacji Śrem-Poznań policjanci zatrzymali Opla Vectrę do kontroli. W pojeździe, którym kierował 23-letni śremianin, funkcjonariusze znaleźli spore ilości amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W miejscu jego zamieszkania policjanci również znaleźli narkotyki.

- Kryminalni, którzy zajęli się sprawą ustalili, że 23-latek sprzedawał w Śremie amfetaminę i marihuanę – informuje nadkom. Ewa Kasińska. Zaopatrywał się w ten nielegalny towar u 30-letniej mieszkanki Kostrzyna Wlkp. - W mieszkaniu tej kobiety śremscy policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy i marihuany, a także tabletki ecstasy oraz kokainę i haszysz – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie. 30-latka została zatrzymana, przewieziona do Śremu i również trafiła do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli do tej sprawy ponad 3 kg narkotyków o łącznej czarnorynkowej wartości około 130 tys. zł. - 23-letni śremianin oraz 30-latka z Kostrzyna Wlkp. usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto mężczyzna usłyszał także kilkadziesiąt zarzutów dotyczących handlu nielegalnym towarem – relacjonuje nadkom. Ewa Kasińska. Na wniosek policji i prokuratury sąd tymczasowo aresztował narkotykowy duet. Na razie na trzy miesiące. Grozi im do 10 lat więzienia.
 
Źródło: foto. srem.policja.gov.pl
2018-06-26 15:30 138

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.