Poniedziałek, 19 Listopada 2018 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Nawet 15 lat za włamanie

33-latek jest podejrzany o włamania do kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych na terenie Powiatu Gostyńskiego. Dzięki swojej działalności miał się wzbogacić o 10 tys. zł. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet 15 lat więzienia. To nie pierwszy raz, gdy złamał prawo.
W Gostyniu i Elżbietkowie nieznany i zamaskowany sprawca kradł pieniądze z kasetek na bilon odkurzaczy i myjni samochodowych. - Policjanci przeprowadzili oględziny miejsc kradzieży, ujawnili i zabezpieczyli ślady, a także zebrali pierwsze informacje. Zabezpieczyli również nagrania z kilku monitoringów i dokonali kolejnych istotnych ustaleń – podaje asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Połączenie wszystkich zebranych danych pozwoliło na wytypowanie sprawcy zdarzeń.

Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp. Znany już policji. Wcześniej również karany za włamania. - Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów włamań w Gostyniu, Elżbietkowie i Miejskiej Górce. Straty jakie spowodował 33-latek swoim przestępczym działaniem zostały oszacowane na prawie 10 tys. zł – informuje asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz. Za włamania których się dopuścił mężczyzna odpowie w warunkach tzw. „recydywy”. Grozi mu kara nawet 15 lat pozbawienia wolności. 
 
Źródło: Foto. gostyn.polcja.gov.pl
2018-08-16 14:41 77

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.