Poniedziałek, 19 Listopada 2018 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Oszukał przeznaczenie?

Citroen C4 Picasso wpadł w poślizg i zjechał z drogi do przydrożnego rowu gdzie dachował. Do wypadku doszło w Tarchałach Wielkich. Kierujący samochodem może mówić o ogromnym szczęściu. Opuścił on pojazd o własnych siłach. Nie doznał poważnych obrażeń.

Kierowca samochodu osobowego Citroen C4 Picasso stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem. Wpadł w poślizg i zjechał z drogi do przydrożnego rowu gdzie dachował. Kierujący pojazdem opuścił pojazd o własnych siłach. Zrobił to jeszcze przed przybyciem na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej.

- Do wypadku doszło najprawdopodobniej na skutek niezachowania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym – informuje kpt. Łukasz Aleksandrzak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp. Zdarzenie miało miejsce w Tarchałach Wielkich, w gminie Odolanów.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu przewodów od akumulatora oraz postawieniu na koła przewróconego pojazdu. Ich akcja trwała dwie godziny.
Źródło: foto. psp. wlkp.pl/K. Szyszka
2018-05-16 13:08 251

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.