Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Ponad 4 kg narkotyków

To miała być rutynowa kontrola drogowa. Kiedy w samochodzie 30-latka krotoszyńscy policjanci znaleźli amfetaminę, sprawa się skomplikowała. Kolejne środki odurzające mężczyzna trzymał w mieszkaniu. W sumie był właścicielem ponad 4 kg narkotyków.
           
30-latek przemieszczał się Oplem po ulicach Krotoszyna. Jego podróż przerwali policjanci, którzy postanowili skontrolować samochód. Znaleźli w nim amfetaminę. Kierowca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy. Funkcjonariusze zaś udali się do mieszkania mężczyzny. Tam znaleźli kolejne narkotyki. – Zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających w postaci ziela konopi marihuany, amfetaminy i ekstazy – ujawnia mł. asp. Piotr Szczepaniak. Po zwarzeniu całości okazało się, że 30-latek zgromadził prawie 4,2 kg narkotyków. - Samych tabletek ekstazy funkcjonariusze ujawnili ponad 600 sztuk. Ziela konopi marihuany było ponad 1,5 kg. a amfetaminy ponad 2,3 kg – wyjaśnia oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Krotoszynie aresztował go na trzy miesiące. - Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 30-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Piotr Szczepaniak. Policjanci nadal prowadzą działania w tej sprawie. Nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Źródło: foto. krotoszyn.policja.gov.pl
2018-04-10 13:12 158

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.