Poniedziałek, 19 Listopada 2018 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Pożar w domu

Spłonęła część domu w Tłokini Wielkiej. Podczas wybuchu pożaru nikogo nie było wewnątrz budynku. - Prawdopodobną przyczyną  pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kuchni – mówi st. kpt. Radosław Marek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Dokładne przyczyny wypadku bada policja.

- Zgłoszenie o pożarze w Tłokini Wielkiej wpłynęło od właścicieli domu, którzy właśnie wrócili do domu i zastali zadymione pomieszczenia na parterze budynku – mówi st. kpt. Radosław Marek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Pierwsi na miejscu byli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Tłokini Wielkiej, którzy przystąpili do gaszenia pomieszczeń kuchni i pokoju. - W pomieszczeniach objętych pożarem panowała wysoka temperatura, a w całym budynku silne zadymienie. Po ugaszeniu pożaru, oddymiono i sprawdzono na zawartość tlenku węgla cały budynek – dodaje st. kpt. Radosław Marek. Jak podaje strażak, prawdopodobną przyczyną  pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kuchni.

Do pożaru doszło w piątek około 10:00. Działania służb mundurowych trwały prawie dwie godziny.
Źródło: foto. pspkalisz.alte.pl/ JRG nr 2 w Kaliszu
2018-02-20 13:19 203

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.