Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Rock&roll na Iglicy!

Po raz pierwszy w historii na Iglicy odbędzie się koncert. I to nie byle jaki. W samym sercu Międzynarodowych Targów Poznańskich wystąpią bowiem laureaci najstarszego polskiego festiwalu rockowego Jarocin Festiwal. Startujemy w piątek, 18 maja o 16:00. Nie może Was tutaj zabraknąć!

Co łączy poznańską Iglicę, Pyrkon i Jarocin Festiwal? Niepowtarzalność i prawdziwy rock&roll! Dlatego już jutro o 16:00 na dachu budynku zagrają na żywo artyści z Decadent Fun Club, którzy mimo młodego wieku, zdołali już nieźle namieszać na polskiej scenie muzycznej.

DFC mogą pochwalić się serią udanych koncertów m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas benefitu na Paradę Równości w Warszawie, Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 oraz pierwszym zagranicznym koncertem na Pop-Kultur Festival w Berlinie. Jako zwycięzcy jarocińskich Rytmów Młodych jesienią 2017 roku zagrali u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy „Złoto”.

Wyjątkowy koncert zainauguruje współpracę legendarnego polskiego festiwalu muzycznego i największego europejskiego festiwalu fantastyki Pyrkon, w ramach której oba wydarzenia zyskały rockandrollową nutę i sporą dawkę magii.
 
Iglica MTP
Piątek, 18 maja, godzina 16:00
LIVE
Źródło: Foto. Materiały Prasowe
2018-05-17 12:31 168

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.