Poniedziałek, 19 Listopada 2018 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Runmageddon Poznań już za 3 dni

Sobota 21 lipca będzie dniem mocnych wrażeń. Sympatycy ekstremalnego wyzwania Runmageddonu zjadą się z całej Polski, by wziąć udział w tej niecodziennej przygodzie. Start potwierdziło już ponad 4000 uczestników, a zapisy ciągle trwają.
 
Na terenie Hipodromu Wola trwają już przygotowania przed ekstremalnym wydarzeniem. Inżynierowie Runmageddonu stawiają mordercze przeszkody, które już w sobotę budzić będą wiele emocji wśród uczestników i kibiców. Organizator uchylił rąbka tajemnicy i podał TOP 10 przeszkód, z którymi zmagać będą się Runmageddończycy. Co ich czeka? Uczestnicy Runmageddonu Poznań spodziewać się mogą: Lodowej - kąpieli w kontenerze z marznącą wodą, a także przeszkody charakterystycznej dla miasta gospodarza - Poznańskie Koziołki, z którymi zwinnie poradzą sobie przechodząc po konstrukcjach z bali. Startujący będą pokonywać Piramidę z Balotów oraz największą przeszkodę z 1000 opon - Oponeo.  Ponadto, muszą przygotować swoje barki, ramiona, plecy do zmierzenia się z takimi pogromcami mięśni jak: Multirig, konstrukcja z kółek, uchwytów, którą można przejść tylko bez użycia nóg; Kołosznikow, ściana po której wspinają się za pomocą kołków trzymanych w rękach oraz Weryfikator Marzeń. Ich oczy ukoi widok z Komandosa, pionowej ściany, na którą będą musieli się wspiąć przy użyciu lin zwieszonych ku dołowi. Zaś siłę i charakter sprawdzą: Ukośna - pionowa ściana, którą przejść będzie można tylko, zdobywając jej szczyt, a także Aquaman by Samsung, przeszkoda, którą pokonując zawsze ląduje się w wodzie.
 
Ekstremalne wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 7:40, kiedy w odstępach dziesięciominutowych wystartują dwie serie Elite w formule Rekrut (6 kilometrów i ponad 30 przeszkód). Zawodnicy tych serii mierzyć się bedą z trasą Runmageddonu indywidualnie, dbając o jak najlepszy czas i bezbłędne pokonywanie przeszkód. Od godziny 8:00 do 13:00 do startu rusza uczestnicy serii Open, którzy pokonując formułę Rekrut mogą liczyć na pomoc współtowarzyszy lub wolontariuszy Runmageddonu. W godzinach 9:00-15:00 startować będą dzieci w wieku 4-11 lat, których zadaniem będzie pokonanie jednokilometrowej trasy z ponad 10 przeszkodami. Od 16:45, co 15 minut, wystartuje 5 serii dystansu Intro, którego uczestnicy pokonają 3 kilometry najeżone ponad 15 przeszkodami. Wieczorem, między 21:00-22:00 ku nocnej przygodzie wyruszą osoby, które podjęły się pokonania Nocnego Rekruta.
 
Sobota będzie dniem pełnym wrażeń nie tylko dla startujących, ale także dla kibiców, którzy w Miasteczku Kibica będą mogli podziwiać zmagania Runmageddończyków oraz korzystać z atrakcji przygotowanych przez partnerów biegu. Podczas poznańskiego Runmageddonu odwiedzający mogą liczyć na apetyczną strefę gastro z food truckami, na zajmującą strefę Challange marki Haier oraz na odpoczynek w strefie Chillout.
 
Do udziału w Runmageddonie Poznań można zapisać się przez stronę www do czwartku 19 lipca do godziny 14:00. Osoby, które nie zdążą zapisać się na bieg poprzez stronę internetową, będą mogły to zrobić w Biurze Zawodów, w piątek w godzinach 16:00-21:00 oraz w sobotę podczas eventu. Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-poznan-21-07-2018
Źródło: Materiały prasowe
2018-07-18 12:56 131

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.