Środa, 21 Listopada 2018 - Alberta, Janusza, Konrada

Ścigali się z czasem

106 zawodników stawiło się na starcie IV Jazdy Indywidualnej na Czas w Bodzyniewie. Wśród nich znalazło się 30 mieszkańców Powiatu Śremskiego. Uczestnicy wyścigu startowali na różnego typu rowerach: turystycznych, MTB, szosowych oraz czasowych.

Na pierwszym stopniu podium stanął Artur Kozal z Mosiny z FTI Racing Team, ze znakomitym czasem 28:01, drugie miejsce zajął Adam Ostojski z Pabianic z teamu GATTA BIKE z czasem 28:12, trzecie - Dariusz Malinowski ze Zduńskiej Woli (team GATTA BIKE) z czasem 29:06. Najlepszym zawodnikiem z gminy Śrem okazał się Patryk Matuszak, zajmując w klasyfikacji OPEN 5 miejsce. W kategorii M2 był drugi. Poza nim, na podium stawali też inni mieszkańcy powiatu śremskiego. W kategorii K2 Małgorzata Urbaniak zajęła 3 miejsce. Wyczyn ten, w kategorii K3, powtórzyła Aleksandra Wojciechowska z Konarzyc. W kategorii M5 Włodzimierz Krawczyk był pierwszy, a Zbigniew Kreft – trzeci. Po ceremonii dekoracji zwycięzców, wśród zawodników rozlosowano nagrody rzeczowe.

IV Jazda Indywidualna na Czas w Bodzynowie odbywa się od 2013 roku. - Zawody, zdaniem uczestników, okazały się sukcesem organizacyjnym. Chwalili oni sprawne działanie biura zawodów, znakomite zabezpieczenie trasy (przez strażaków OSP z Książa Wlkp.) oraz dobrze zaopatrzony bufet na mecie – czytamy w informacji prasowej Gminy Śrem.

Organizatorem imprezy był Maciej Forester. Współorganizatorami zaś Szkoła Podstawowa w Bodzyniewie oraz Starostwo Powiatowe ze Śremu. Patronat nad imprezą objął Adam Lewandowski, burmistrz Śremu. Sponsorem głównym imprezy była firma Solid Logistic. Dzięki jej wsparciu przeprowadzano dokładnego pomiaru czasu metodą elektroniczną firmy Ultima.
Źródło: foto. internet
2016-09-07 20:04 966

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.