Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Skrzyżowali się w kolizji

Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Promienistej i Robotniczej w Krotoszynie. Wśród rannych znalazła się dwójka dzieci.

Renault Scenic oraz Peugeot 308 zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Promienistej i Robotniczej w Krotoszynie. Pojazdami podróżowało pięć osób. Wśród nich była dwójka dzieci. - W chwili przybycia na miejsce wypadku straży pożarnej wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się na zewnątrz pojazdów – informuje kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. To właśnie strażacy udzielali poszkodowanym pierwszej pomocy. - Koordynator Działań Medycznych podjął decyzję o przetransportowaniu czterech osób do Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych – podaje kap. Tomasz Patryas. Wśród rannych znalazła się dwójka dzieci. 

           
Strażacy w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory. W jednym z samochodów zakręcili zawór instalacji LPG. Po wykonaniu czynności przez policję rozbite pojazdy zostały zabrane przez pomoc drogową. Działania strażaków na miejscu kolizji trwały ponad trzy godziny. 

 

Źródło: Foto: psp.wlkp.pl/JRG Krotoszyn
2018-08-16 12:18 108

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.