Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Śmiercionośna sarna

26-letnia mieszkanka powiatu kościańskiego zginęła na drodze między Donatowem i Błociszewem. Kobieta poniosła śmierć na miejscu po tym, jak kierowany przez nią samochód uderzył w sarnę, po czym zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierująca Citroenem C4, 26-letnia mieszkanka powiatu kościańskiego, jadąc od strony Donatowa, w kierunku Błociszewa, na prostym odcinku drogi, uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę. Zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Star. Kierował nim 64-letni mieszkaniec powiatu śremskiego – informuje nadkom. Ewa Kasińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na polecenie prokuratora zwłoki 26-latki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu. Pojazdy uczestniczące w wypadku zabezpieczyła pomoc drogowa. Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego śremskiej komendy. Czynności prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie. Do opisywanego wypadku doszło w czwartek, około 5:00.
 
Źródło: Foto. psp.wlkp.pl/J. Kalak  
2018-04-16 13:18 247

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.