Środa, 21 Listopada 2018 - Alberta, Janusza, Konrada

Śmiertelne wyprzedzanie

57-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego zginęła w wypadku, do którego doszło w Cielczy. - Peugeot, którym jechała trzyosobowa rodzina zderzył się z samochodem ciężarowym – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie. Do zderzenia doszło na krajowej „11”.

Na krajowej „11” w Cielczy, tuż za łukiem drogi, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Wpadły na sienie Peugeot 207, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego oraz ciężarówka z naczepą, którą kierował 47-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. - W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka Peugeota, 57-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego – informuje mł. asp. Agnieszka Zaworska. Zarówno kierowca tego samochodu jak i 30-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Jarocinie. Oficer prasowy KPP w Jarocinie podaje, że obrażenia, które odnieśli mężczyźni, nie zagrażają ich życiu.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło podczas podjętego przez kierującego Peugeotem manewru wyprzedzania – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska. Wskazuje na to chociażby fakt, że oba samochody uczestniczące w zdarzeniu jechały w tym samym kierunku – do Jarocina.

Jarocińscy policjanci, pod nadzorem prokuratury w Jarocinie, ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Krajowa „11” w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad pięć godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy.
Źródło: foto. wielkopolska.policja.gov.pl
2017-02-06 14:24 828

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.