Poniedziałek, 10 Grudnia 2018 - Julii, Danieli, Bogdana

Spotkanie na szczycie

Członkowie Gostyńskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Niepełnosprawnością oraz ich Rodzin „Bez Granic” odwiedzili Brukselę. Spotkali się tam z prof. Jerzym Buzkiem.

Członkowie Gostyńskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Niepełnosprawnością oraz ich Rodzin „Bez Granic” wybrali się do Brukseli. Była to ich pierwsza zagraniczna podróż. Także nigdy wcześniej nie lecieli samolotem. Po szczęśliwym wylądowaniu w stolicy Belgii zwiedzili miasto. Weszli także do Parlamentu Europejskiego.

Podczas wizyty w Parlamencie Europejskim członkowie gostyńskiego stowarzyszenia spotkali się z prof. Jerzym Buzkiem, byłym przewodniczącym tej instytucji. – Gostynianie opowiedzieli profesorowi o wrażeniach z wycieczki oraz o swoim mieście. Jerzy Buzek zaś odwdzięczył się im informacjami o pracy europarlamentarzysty – czytamy w informacji Gminy Gostyń. Spotkanie było także okazją do wręczenia gospodarzowi lokalnych upominków i wykonania wspólnych zdjęć.    

Podopieczni Gostyńskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Niepełnosprawnością oraz ich Rodzin „Bez Granic” to uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Gostyniu.
Źródło: foto. gostyn.pl
2018-05-09 14:31 217

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.