Sobota, 20 Października 2018 - Ireny, Kleopatry, Jana

Tragedia na działkach

Doszczętnie spłonęła jedna z altanek znajdujących się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Krotoszynie. Walki z żywiołem nie przeżyła osoba będąca we wnętrzu domku w momencie wybuchu pożaru. Zwęglone ciało ludzkie strażacy znaleźli dopiero po ugaszeniu ognia.
           
Pożar na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Konstantego Kończaka przy ulicy Zamkowy Folwark w Krotoszynie wybuchł w niedzielę około 22:00. Gdy strażacy dotarli na miejsce, altanka została już w całości strawiona przez ogień. Nikogo, oprócz nich nie było na działkach. Mimo rozległości ognia, strażakom w końcu udało się okiełznać żywioł. Walczyli z nim prawie cztery godziny.

W trakcie przeszukiwania i dogaszania pomieszczeń, pod zgliszczami konstrukcji dachu i spalonych elementów wyposażenia pomieszczenia, strażacy odnaleźli spalone ciało ludzkie – mówi kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Sprawą zajęli się prokuratura, policja oraz biegły z zakresu badania przyczyn powstania pożaru.
 
Źródło: Foto. psp.wlkp.pl/JRG Krotoszyn
2018-05-02 13:50 175

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.