Sobota, 20 Października 2018 - Ireny, Kleopatry, Jana

Usiłował zabić młotkiem

48-latek zaatakował dwie osoby zadając im kilka ciosów młotkiem. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Za to co zrobił grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do niewyobrażalnej napaści doszło w jednym z mieszkań na terenie Jarocina. - Jak ustalili mundurowi, którzy zostali wezwani na interwencję, mężczyzna po wyważeniu drzwi od mieszkania wszedł do jego wnętrza i zaatakował znajdujących się w nim kobietę i mężczyznę. 48-latek zadał swoim ofiarom po kilka ciosów młotkiem – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska. - Po przybyciu na miejsce policjanci zastali napastnika przed drzwiami mieszkania. Wewnątrz znaleźli dwie osoby z widocznymi obrażeniami głowy. Trafiły one do szpitala – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Ich stan jest określany jako ciężki. Napastnikiem zajęła się policja.

- Zgromadzony materiał nie budził wątpliwości, że zatrzymany 48-letni mieszkaniec gminy Jarocin działał z zamiarem zabójstwa – informuje mł. asp. Agnieszka Zaworska. 48-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował także o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
 
Źródło: Foto. jarocin.policja.gov.pl
2018-03-12 13:27 114

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.