Sobota, 15 Grudnia 2018 - Niny, Celiny, Waleriana

UWAGA KONKURS!!!

Uwaga konkurs!!! Rozdajemy karnety na Disco Stars Festiwal Roszków!!!! KONKURS ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 14 MAJA!!! CZEKAMY NA KOMENTARZE!!!!

Wystarczy
polubić naszą stronę na FB
odpowiedzieć na pytanie: "Z którego roku pochodzi piosenka - "Za zdrowie pań", którą obecnie wykonują Zenek Martyniuk i Edward Hulewicz?"oraz
w dwóch zdaniach napisać, za co kochacie muzykę disco polo.

Na odpowiedzi (w komentarzach) czekamy do końca weekendu!

2017-05-05 11:49 4016

Komentarze

~Mari85

Piosenka pochodzi z roku 1974. Muzyka Disco to dla mnie WSZYSTKO ! Stawia na nogi - niczym jajecznica od samego rana, jest jak maminy obiadek dwudaniowy - najlepsza pod Słońcem i niczym deser zajadany na zielonej łące :-) :-)

~longuś18

Piosenka pochodzi z 1974 roku a disco polo uwielbiam za to ze przy tej muzyce mozna potanczyc pospiewac, teksty szybko wpadaja w ucho. Ta myzyka jest ze mna od dziecinstwa umilala i umilac bedzie kazda impreze.

~macko800

Piosenka pochodzi z roku 1974. Muzykę disco polo uwielbiam za to, że zawsze potrafi poprawić mi humor. Mimo upływu lat to ona króluje na wszelkiego rodzaju weselach, urodzinach i przy innych okazjach.

~delia12

Piosenka pochodzi z 1974 roku. Przy MUZYCE DISCO mogę robić wszystko! Śpiewać, tańczyć jak szalona, krzyczeć, piszczeć TYLKO ONA! :)

~Angie

Piosenka pochodzi z 1974 roku. W roku 2015 usłyszana w duecie tych panów. Za co uwielbiam disco polo? Jak mówi jedna z piosenek .... Nikt nie słucha a każdy zna.... disco polo.... disco polo gra...nikt nie słucha a każdy wie.... Przy tej muzyce dobrze bawię się!!!!

~bysia02

Piosenka "Za zdrowie pań" pochodzi z roku 1974;-) Zenek Martyniuk jest naszym idolem, mój mąż nie przepuści ani jednej piosenki w jego wykonie;-) Uwielbiamy się bawić przy muzyce disco polo ponieważ jest łatwa, przyjemna i po prostu NASZA!!!POLSKA;-)

~dominik

Piosenka "Za zdrowie Pań " pochodzi z roku 1974 muzyka disco polo łączy pokolenia ludzi i jest najlepsza na imprezy

~AGA1983

Piosenka z roku 1974.Disco polo jest zajebiste :)

~Kiki :D

Piosenka z roku 1974 :) Gdy byłam mała, Zenka usłyszałam i od razu w disco polo się zakochałam. słucham i świetnie się przy tym bawię. Może dzięki Waszym biletom, w Roszkowie na Disco Festivalu się pojawię :D

~Kinga

Piosenka pochodzi z 1974 r. Razem z Zenkiem wykonywana od 2015 r. :) Muzykę disco polo kocham za to, że to przy tej właśnie muzyce mój obecny narzeczony mi się oświadczył! ❤ Mam sentyment do disco polo ! ❤

~Izunia17.98

Piosenka pochodzi z 1974roku wykonywana była przez Edwarda Hulewicza lecz wspólnie z Zenonem Martyniukiem wykonują ja od 2015 roku. Muzykę disco polo lubię za to jak potrafi ponieść do tańca, (nogi same niosa) wszyscy się świetnie przy niej bawią i da sie jej słuchać wszędzie.

~wxeronika

Piosenka z roku 1974 roku. Muzykę Disko kocham za rytmike , Disko polo łączy ludzi ; ))

~Kinia

Piosenka jest z 1974 a w duecie tych panów ponownie pojawiła się w 2015r. Disko polo lubię za to że przy tej muzyce każda impreza jest udana i świetnie się wszystcy bawią.

~Natii

Piosenka "Za zdrowie Pań" powstała w 1974 roku. Za co kocham disco polo? To muzyka, która nie wychodzi z mody, choć wiele osób nie przyznaję się do jej słuchania to i tak zna największe przeboje. Disco polo bardzo szybko wpada w ucho, a nogi same rwą się do tańca. Uwielbiam w disco polo to, że utwory mówią o najważniejszych aspektach życia, takich jak np.miłość, teksty disco polo niosą zawsze jakieś przesłanie. :-) :-)

~discopolowy

Piosenka Za zdrowie Pań pochodzi z 1974 roku.Muzykę disco polo uwielbiam dlatego że lubię wszystkie zespoły które ją wykonują. Da się przy niej dobrze bawić no i poznać nowe ciekawe osoby w swoim życiu :)

~Madzia 123

Piosenka "Za zdrowie Pań " pochodzi z roku 1974 . Muzyka disco polo towarzyszy mi od dzieciństwa zawsze lubię sie bawić przy największych przebojach właśnie tej muzyki

~Asiunia8487

Piosenka jest z roku 1974. Za co kocham muzykę disco polo? Rozkręci ona nie jedną imprezę, czy to domówka czy wesele. Muzyka disco polo łączy każde pokolenia. Uwielbiam jej słuchać nawet przy sprzątaniu wtedy praca idzie mi szybciej :) Umila mi również jazdę samochodem :)

~kasiulek9871

piosenka pochodzi z 1974 roku.muzyka disco polo płynie prosto z serca :-)

~Nemezis

Piosenka jest z 1974 roku ❤Muzykę disco kocham za to ze płynie prosto z serca

~Nemezis

Ta piosenka pochodzi z roku 1974

~jadzka

Piosenka z roku 1974. Kochamy disco bo jest ponad wszystko. :)

~Ofifka12

Piosenka wydana była w 2015 roku. Przy discopolo impreza zawsze się uda. Rytmy disco łącza wiele pokoleń i sprawiają ze można się razem bawić :-)

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.