Dzisiaj jest: 30.6.2022, imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny

RAPORT

 • Co jedzą Polacy?
  25.03.2019
  40 proc. mieszkańców Polski deklaruje, że przynajmniej raz w tygodniu kupuje produkt, który określa jako zdrową żywność. NIK alarmuje, że Polak zjada w ciągu roku ponad 2 kg dodatków do żywności.
 • Polski gust muzyczny
  20.03.2019
  Muzyka jest częścią życia. Jej gatunków i podgatunków jest całe mnóstwo. Tę różnorodność wśród młodzieży i osób dorosłych w ostatnich miesiącach sprawdziły dwa niezależne badania. Wyniki zaskakują.
 • Mowa nienawiści – jak z nią walczyć?
  20.03.2019
  Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, w Polsce zawrzało. Do ogólnokrajowej dyskusji zaś powróciły takie słowa, jak „hejt” czy „mowa nienawiści” oraz pomysły jak z nimi walczyć.
 • Wczesne wspomaganie rozwoju bez odpowiedniego wsparcia
  12.03.2019
  Najwyższa Izba Kontroli zbadała 26 instytucji zajmujących się wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci. Wyniki kontroli nie napawają optymizmem. Wskazują mnóstwo błędów do natychmiastowej poprawy.
 • Redakcja poleca!
  Kredytowe portrety Polaków
  11.03.2019
  Prawie co drugi dorosły Polak spłaca zobowiązania kredytowe. Przeważają kobiety. Najwięcej zobowiązań zaciągają osoby w wieku 35-44 lat, Najbardziej ze spłatami rat ociągają się najmłodsi - do 24 roku
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.