Dzisiaj jest: 29.9.2021, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Nałogowy złodziej marketowy

Dodano: 3 lata temu Czytane: 354 Autor:

Lista skradzionych rzeczy w Polsce jest długa. I ciągle rośnie. 32-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego dopisał do niej wkrętarko-wiertarki. Kradł je notorycznie z miejscowego marketu. W sumie 9.

Nałogowy złodziej marketowy
Kierownik jednego z marketów w Gostyniu zgłosił na policji, że sieć ma duże braki towarowe we wkrętarko-wiertarkach. Podejrzewał, że doszło do kradzieży. - Śledczy zaczęli się „przyglądać” osobom, które w przeszłości dopuściły się podobnych kradzieży – mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz. - Po głębszej analizie grono podejrzewanych osób zawęziło się do kilku mężczyzn. W wyniku dalszej pracy wytypowany został 32-letni mężczyzna – dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Funkcjonariusze się nie pomylili.
           
W toku prowadzonego postępowania policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na zatrzymanie i przedstawienie zarzutów kradzieży typowanemu wcześniej mężczyźnie. To mieszkaniec powiatu gostyńskiego. - 32-latek podczas przesłuchania przyznał się winy i złożył wyjaśnienia – ujawnia asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz. Śledczy odzyskali skradziony sprzęt. - Jego wartość to blisko 2,5 tys. zł – ujawnia oficer prasowy KPP w Gostyniu. Market natomiast odzyskał łącznie dziewięć wkrętarko-wiertarek oraz dwa akumulatory wraz z ładowarkami.


Teraz za swoje postępowanie 32-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Źródło: Magazyn Życie Wielkopolski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.