Dzisiaj jest: 28.5.2022, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Nowa siedziba coraz bliżej

Dodano: 3 lata temu Czytane: 452 Autor:

Trwa budowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosowie. Na zlecenie gostyńskiego samorządu stawia ją konsorcjum firm z Leszna. Inwestycja kosztuje ponad 1,3 mln zł.

Nowa siedziba coraz bliżej
Budynek nowej remizy w Kosowie został już pokryty dachem. Zamontowano również bramy garażowe. Częściowo wykonano także stolarkę okienną. Trwają również prace nad montażem instalacji elektrycznej. - Strażacy nowej remizy doczekają się prawdopodobnie w lipcu 2019 roku – czytamy w informacji prasowej Gminy Gostyń. Jak przypominają urzędnicy, jej powierzchnia użytkowa to ponad 260 m2. W budynku znajdą się m.in. garaże, magazynek, szatnia, umywalnia, WC, sala zebrań i sala komputerowa.

Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej budowana jest na końcu wsi. Kowalew. Została zlokalizowana przy drodze prowadzącej do Siemowa. Inwestycja kosztuje ponad 1,3 mln zł. Jej wykonania podjęło się konsorcjum firm z Leszna: PPHU Abakus i PW Hand-Bud.
Źródło: Magazyn Życie Wielkopolski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.