Dzisiaj jest: 30.6.2022, imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny

Kolizja na skrzyżowaniu

Dodano: 3 lata temu Czytane: 444 Autor:

Na trasie Krotoszyn-Sulmierzyce zderzyły się cztery pojazdy. Wśród nich były trzy samochody osobowe i dostawczy. Jedna osoba odniosła obrażenia.

Kolizja na skrzyżowaniu
O niezwykłym szczęściu mogą mówić osoby, które uczestniczyły w wypadku do jakiego doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 444 z drogą powiatową na trasie Krotoszyn-Skalmierzyce. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe i jeden dostawczy. Pojazdami podróżowało czterech ludzi.

Tylko jedna osoba została poszkodowana. - Strażacy udzielili pierwszej pomocy osobie uskarżającej się na złe samopoczucie Na miejsce działań dotarł też zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lekarz, po przebadaniu poszkodowanego i wszystkich osób biorących udział w zdarzeniu, zadecydował o pozostawieniu ich na miejscu – mówi kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Trzy pozostałe osoby nie odniosły żadnych obrażeń.

- Strażacy odłączyli akumulatory oraz zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych w rozbitych pojazdach. Po zabezpieczeniu startu śmigłowca zakończyli swoje działania i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania – dodaje kap. Tomasz Patryas. Działania straży pożarnej w miejscu wypadku trwały ponad trzy godziny. Brało w nich udział pięć zastępów pożarniczych.
Źródło: Magazyn Życie Wielkopolski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.