Dzisiaj jest: 27.10.2020, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

O 58 km za szybko

Dodano: 2 lata temu Czytane: 281 Autor:

108 km/h w terenie zabudowanym - z taką prędkością jechał 26-letni mieszkaniec gminy Raszków. Utrata prawa jazdy na trzy miesiące, mandat i punkty karne to konsekwencje złamania przepisów.

O 58 km za szybko
Audi A5 zbliżało się do patrolu policji z nadmierną szybkością. - Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego samochodu, wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 108 km/h – informuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Pirat drogowy zapomniał się na drodze powiatowej w Zakrzewie. Tym samym znajdował się on w terenie zabudowanym, gdzie dopuszczalną prędkością jest ta wynosząca 50 km/h. 26-letni mieszkaniec gminy Raszków przekroczył ją o 58 km/h.
           
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pirat drogowy został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali też jego uprawnienia do kierowania. Odzyska je po upływie trzech miesięcy.
Źródło: Magazyn Życie Wielkopolski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.