Dzisiaj jest: 3.4.2020, imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Marihuana w bieliźnie

Dodano: rok temu Czytane: 309 Autor:

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Środy Wlkp. Wpadli w ręce policji wraz z narkotykami. Dodatkowo jeden miał przy sobie przyrząd do ważenia podzielonych porcji tych substancji.

Marihuana w bieliźnie
Pierwszy na komisariat trafił 21-latek. - Podczas przeszukania chłopaka detektywi zabezpieczyli siedem porcji narkotyków. Przeprowadzone badania wykazały, że w woreczkach znajdowała się marihuana – podaje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. Na „swojego kolegę po fachu” 21-latek nie musiał długi czekać za kratkami.
           
Do zatrzymania 22-latka doszło podczas obchodu rejonu służbowego przez dzielnicowych. - Sprawdzili mężczyznę siedzącego w zaparkowanym Fordzie Fusion. Podczas kontroli mieszkaniec Środy starał się ukryć woreczki z marihuaną w bieliźnie, jednak nie zmyliło to funkcjonariuszy, którzy przetransportowali 22-latka do policyjnego aresztu. Podczas szczegółowego przeszukania znaleźli przy mężczyźnie również urządzenie do ważenia porcji środków odurzających – mówi asp. Edyta Kwietniewska.

           
Zarówno 21- jak i 22-latek usłyszy zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Za tego rodzaju czyn prawo przewiduje do trzech lat pozbawienia wolności. O wysokości kary zadecyduje sąd.
Źródło: Magazyn Życie Wielkopolski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.