Dzisiaj jest: 30.6.2022, imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny

Ciężkie granie zupełnie za darmo w Nowym Mieście nad Wartą

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1190 Autor:
Redakcja poleca!

29 czerwca w lasku Guć w Nowym Mieście nad Wartą odbędzie się VII edycja Gardłoryki Festiwal. Start zabawy o 17:00. Wstęp wolny.

Ciężkie granie zupełnie za darmo w Nowym Mieście nad Wartą

Na "Gardłorykowej" scenie zagrają: Boys in Black, Zimna Wojna, Bright Ophidia, Alians, Okrütnik, Crystal Viper. Jako pierwsza, o 17:00, zagra Zimna Wojna. Godzinę później przed publicznością zgromadzoną w lasku Guć zaprezentuje się Okrutnik. O 19:10 na scenę wyjdzie Boys in Black. 20:20 powinni zapamiętać wszyscy fani Bright Ophidia. Crystal Viper zacznie grać o 21:50. Jako ostatni przed nowomiejską publicznością zaprezentuje się Alians. Swój koncert rozpocznie o 23:40.
 

O strefę dla dzieci zadba Ciotka Anka i jej Skakanki. Wśród atrakcji: tatuaże, malowanie twarzy, balony z helem i do modelowania, pokaz baniek mydlanych, ścianka wspinaczkowa, lepienie z gliny. Gość specjalny – Myszka Minnie w zupełnie innej stylizacji. W strefie distro znajdą się gadżety festiwalowe oraz tegorocznych artystów. Nie zabraknie strefy bistro.
 

Alternatywny Festiwal Muzyczny "Gardłoryki" jest organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Nowomiejskiej, przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury. Po pierwszej udanej edycji w 2012 roku na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Źródło: foto.: materiały prasowe
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.