Dzisiaj jest: 3.4.2020, imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Tragiczny wypadek przy granicy województwa

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 165 Autor:

Jedna osoba zginęła. To wynik zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Doszło do niego na drodze między Cieszkowem a Ujazdem. Zobaczcie zdjęcia z wypadku.

Tragiczny wypadek przy granicy województwa
Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie. Po 15:00. Zderzyły się dwa pojazdy – samochód osobowy i motocykl. Do wypadku doszło między Cieszkowem a Ujazdem. Przy granicy województw wielkopolskiego i dolnośląskiego.

- Zadaniem służb w pierwszej kolejności było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie KPP poszkodowanemu motocykliście. Po dotarciu ma miejsce załogi karetki pogotowia lekarz postanowił zadysponować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w celu jak najszybszego przetransportowania poszkodowanego do specjalistycznej kliniki – informuje OSP Cieszków.

Do wypadku między Cieszkowem a Ujazdem zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej. Dwa z Cieszkowa i dwa z Milicza. Przyleciał śmigłowiec LPR z Wrocławia. Na miejscu byli też pogotowie ratunkowe i policja.

Zdjęcia z wypadku zobaczcie poniżej!

Źródło: OSP Cieszków/FB
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.