Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Jak ciekawie i niedrogo spędzić czas w Wielkopolsce? Podpowiadamy!

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 104 Autor:

Trwają ferie zimowe w Wielkopolsce. Co robić, aby dzieci nie zanudziły się w domu? Podpowiada Marcin Koczorowski z Bloga Wartego Zachodu.

Jak ciekawie i niedrogo spędzić czas w Wielkopolsce? Podpowiadamy!
Szukacie alternatywy na ciekawe spędzenie weekendu, ale nie wiecie, dokąd się wybrać? A może po prostu brakuje wam funduszy na nadmorski urlop czy też górską wyprawę? Zagorzali podróżnicy wiedzą, że ciekawa przygoda kryje się praktycznie za rogiem. Może, zamiast planować jakieś górnolotne wycieczki lepiej będzie wsiąść w samochód i ruszyć w nieznane?

Jeśli nie wiecie do jakiego miasta, czy też miasteczka się wybrać to z pomocą przyjdzie wam Marcin Koczorowski. Wielkopolanin (wrześnianin), który zna nasz region niczym własną kieszeń, choć od ponad 7 lat mieszka poza granicami kraju. Co prawda obecnie eksploruje głównie Holandię oraz zachodnie Niemcy, ale na prowadzonej przez siebie stronie - Blog Wart Zachodu (https://blogwartzachodu.pl) nie zapomniał także o rodzinnych stronach.

W ciągu 5 dni postanowił zjechać ponad 1.000 kilometrów po Wielkopolsce. Wszystko po to, aby stworzyć wartościowy wpis na temat swojego ukochanego województwa. Jesteście ciekawi, jakie miasta odwiedził i co interesujące w nich zobaczył? Koniecznie zajrzyjcie do wpisu - Co warto zobaczyć w Wielkopolsce? 5 dni w niezapomnianej podróży (https://blogwartzachodu.pl/co-warto-zobaczyc-w-wielkopolsce-moje-5-dni) Marcin Koczorowski odkrywa tam tajemnice m.in.: Środy Wielkopolskiej, Śremu. Gostynia czy Jarocina.
Źródło: Marcin Koczorowski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.