Dzisiaj jest: 27.10.2020, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Druga osoba z powiatu jarocińskiego zakażona koronawirusem

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 150 Autor:
Redakcja poleca!

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu podał informację o 10 nowych osobach zarażonych koronawurusem w województwie wielkopolskim. Wśród nich jest kolejny jarociniak.

Druga osoba z powiatu jarocińskiego zakażona koronawirusem

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 160 przypadków zakażenia koronawirusem. Wielkopolski Urząd Wojewódzki właśnie poinformował, że do zarażonych dołączyła kolejna osoba z powiatu jarocińskiego. 

- Starszy mężczyzna z powiatu jarocińskiego. W stanie średnio dobrym przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu wojewódzkim w Kaliszu. Kontakt z osobą zakażoną - czytamy w komunikacie WUW. 

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna przebywał w szpitalu w Kaliszu i tam został zakażony koronawirusem.

To druga osoba z naszego powiatu zarażona koronawirusem. Pierwszą jest mieszkanka Jarocina, która na oddział zakaźny trafiła z Puszczykowa. Mieszkaniec powiatu jarocińskiego znalazł się wśród 10 osób z województwa wielkopolskiego, o których zarażeniu Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował dziś rano.  

Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.