Dzisiaj jest: 11.8.2020, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Traktor z przyczepą wpadł do Warty

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 107 Autor:

W Dębnie doszło do wypadku. Ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną drewnem wpadł do Warty.

Traktor z przyczepą wpadł do Warty
Do wypadku z udziałem traktora, który w przyczepie przewoził drewno, doszło w Dębnie. Dokładnie na nabrzeżu promowym przez Wartę.

- 45-letni kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą załadowaną drewnem wjechał na prom. Obsługa poinformowała go, że ładunek jest zbyt ciężki i wydała mu polecenie wyjechania na ląd. Kiedy mężczyzna wyjeżdżał z promu, jego obsługa puściła liny cumujące prom, który zaczął odpływać, a ciągnik z przyczepą – topić się – relacjonuje asp. Edyta Kwietniewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

Do wypadku doszło wczoraj, około 11:00. Jak podaje Jarocin 112 - Ratownictwo Powiatu Jarocińskiego, wyciągnięciem zatopionego sprzętu zajęli się strażacy z Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego „Poznań 7” oraz Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr.1 w Poznaniu przy wsparciu jednostek z powiatu średzkiego. Nikomu nic się nie stało.
 
Źródło: foto.: Sz. Moszyk
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.