Dzisiaj jest: 28.5.2022, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Podwójne morderstwo w centrum miasta

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 53 Autor:
Redakcja poleca!

W jednej z firm na placu Kościuszki w Pleszewie doszło do podwójnego morderstwa. Miało ono miejsce w niedzielne południe. Trwa mobilizacja policji.

Podwójne morderstwo w centrum miasta
Do morderstwa doszło o 12:00 W biurze firmy zajmującej się handlem basenami przebywało trzech mężczyzn w wieku 35, 41 i 51 lat. To mieszkańcy gmin Dobrzyca i Pleszew.
 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie do środka wtargnęło kilku napastników, którzy pobili znajdujących się trzech mężczyzn – mówi st. asp. Monika Kołaska, oficer prasowa pleszewskiej policji.


35-latek i 51-latek zginęli na miejscu. Napaść przeżył 41-latek, którego przewieziono do pleszewskiego szpitala.

Z informacji, do których dotarła PAP wynika, że czterech lub pięciu napastników uciekło z miejsca zdarzenia szarym samochodem BMW na pleszewskich numerach rejestracyjnych. Mogą mieć przy sobie siekiery, tasaki i kije bejsbolowe. Jak przekazało PAP źródło zbliżone do śledztwa, w sprawie może chodzić o gangsterskie porachunki.

W związku z ucieczką napastników dla całej jednostki policji w Pleszewie zarządzono alarm. Do pracy ściągnięto wszystkich policjantów. Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności operacyjne pod nadzorem prokuratora.
 
Źródło: Polska Agencja Prasowa
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.