Dzisiaj jest: 27.2.2021, imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda

Ponad 89 tys. zł dla WOŚP

Dodano: 2 lata temu Czytane: 286 Autor:

89.932,19 zł zebrano w gminie Jarocin podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwięcej zapłacono za kolację z Adamem Pawlickim, burmistrzem Jarocina.

Ponad 89 tys. zł dla WOŚP
Pod młotek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poszły m. in. gadżety akcji charytaywnej, pamiątki festiwalowe oraz z I i II wojny światowej, bilety na koncerty: Dawida Podsiadło, Pawła Domagały czy grupy Scoorpions.

Akcję wsparł burmistrz Jarocina Adam Pawlicki, który na licytację przekazał zaproszenie dla dwóch osób na kolację, którą sam przygotuje. Dodatkowo włodarz gminy zapewnia dojazd na kolację kultowym „maluchem”. Kolacja z włodarzem gminy została wylicytowana w sumie za 1.950 zł. To rekord licytacji. Aukcja została przeprowadzona dwa razy. Pierwotnie zakończyła się kwotą 1.200 zł, jednak jej zwyciężczyni ponownie przekazała ją do licytacji i kupiono ją za 750 zł. - Na kolację zapraszam zwycięzców obu aukcji – zapowiedział Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.

Podczas jarocińskiego finału WOŚP nie zabrakło także  mocnej dawki muzyki rockowej. Na scenie JOK Jarocin zagrały zespoły: Othis, Dormant Dissident oraz Non Iron. Na zakończenie wydarzenia członkowie jarocińskiej grupy Anthony Street wysłali „światełko do nieba”.
 
Źródło: JAPIK
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.