Dzisiaj jest: 16.6.2019, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Wypadek i trzy kolizje

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 30 Autor:

Ostrzeżenia o trudnych warunkach panujących na drogach nie są słowami rzucanymi na wiatr. Doszło do wypadku oraz kolizji. 14-latek znalazł się w szpitalu.

Wypadek i trzy kolizje
Wypadek miał miejsce w Prokopowie. - 20-letni mieszkaniec gminy Czermin, jadąc w kierunku Pleszewa, na łuku drogi nie zachował ostrożności. Zjechał na lewe pobocze, następnie wjechał do rowu i dachował – mówi asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. W pojeździe, oprócz 20-latka, znajdowało się dwóch pasażerów. Mieli 14 i 15 lat. Młodszy, z obrażeniami ciała, trafił do szpitala.

Pozostali kierowcy, którzy w ostatnich dniach nie dostosowali się do warunków panujących na drogach, mieli znacznie więcej szczęścia. Skończyło się u nich na stłuczkach. - Na ul. Rolnej w Pleszewie, kierująca samochodem marki Fiat Siena, 18-letnia mieszkanka Pleszewa, nie zachowała należytych środków ostrożności podczas cofania i doprowadził do zderzenia z samochodem marki BMW, którym kierował 44-letni mieszkaniec Pleszewa – informuje asp. Monika Kołaska. Dziewczyna została ukarana mandatem karnym.

- 22-letni mieszkaniec gminy Pleszew, kierując samochodem marki Seat Ibiza, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowanie kierowcy samochodu ciężarowego marki Mann – podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. Do stłuczki doszło na ul. Hallera w Pleszewie. - Na ul. Targowej w Pleszewie kierująca Nissanem uderzyła w zaparkowany samochód marki Volkswagen. Do stłuczki doszło podczas cofania – dodaje asp. Monika Kołaska. Obydwoje sprawcy kolizji także zostali ukarani mandatami karnymi.
Źródło: Magazyn Życie Wielkopolski
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.